Fernas Şirketler Grubu 30 araçlık yatırımında MAN’ı tercih etti

0
1449

Ankara‘da faaliyet gösteren Fernas Şirketler Grubu, 30 araçlık yatırımında MAN’ı tercih etti. Fernas Şirketler Grubu, yedi adet MAN 41.360 12 metreküpe uygun mikser ve 23 adet MAN 41.420 otomatik vitesli damper kamyon ile filosunu güçlendirdi.

MAN’ın Ankara’da bulunan fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ev sahipliği yaptı. Törene Fernas Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Nasıroğlu ile her iki şirketin yetkilileri katıldı.

Zorlu şantiye şartlarında arıza çıkartmayacak, güvenliği yüksek bir filo oluşturmak istediklerini belirten Fernas Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Nasıroğlu, “En az yakıt ile üstün performans gösterecek ve şoförlere kolay kullanım sağlayacak araçları tercih ediyoruz.dedi.

MAN‘ın yüksek teknolojisi, dayanıklılığı, kalitesi, konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri gibi öne çıkan daha birçok özelliği ile olduğu kadar, yaygın satış sonrası hizmetler ağı ve sunduğu finansal çözümler gibi sunduğu birçok ayrıcalıklar ile müşterilerini her açıdan düşünen bir marka olduğunu belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ise MAN ister bireysel olsun ister kurumsal, tüm müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak görmekte ve bu felsefe ile onları düşünerek hareket etmektedir. Bu nedenle de kurduğumuz tüm dostluklarımız, uzun solukludur. Fernas Lojistik de bu iş ortaklarımız arasındadır ve daha uzun yıllar bu dostluğumuzun süreceğine inanıyorum. şeklinde konuştu.

MAN’ın Ankara’da bulunan fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ve Fernas Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Nasıroğlu’nun yanı sıra her iki şirketin yetkilileri katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here