Kayra Uluslararası Nakliyat, Tırsan’ı seçti

0
1745

Kayra Uluslararası Nakliyat da Tırsan’ın çözümlerini tercih ederek filosuna sekiz adet Tırsan Perdeli Multi Ride kattı. Firma filosuna eklediği midilli ve yarı midilli çekiciye uygun çift süspansiyon ayarlı Multi Ride treylerler ile filosunu daha verimli kullanarak, rekabet gücünü artıracak.

Treylerler, Tırsan Adapazarı üretim tesislerinde düzenlen törenle teslim edildi. Törene Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Satış Yöneticisi Orkun Demir ile Kayra Uluslararası Taşımacılık ortakları Ruhan Ekin ve Naim Kakırman katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, müşterilerin her türlü ihtiyacına özel çözümler sunduklarını ve müşterilerinin sonuna kadar arkasında durduklarını söyledi. Kayra Uluslararası Nakliyat’ın tercih ettiği Multi Ride’ların filoların verimliliğini artıran bir araç olduğunu kaydeden Nuhoğlu, “Filolarda çoklu çekici yönetimi için tasarlanan Multi Ride araçları firmaların en büyük kozu oluyor. Çünkü bu araçlarımız farklı yüksekliklerdeki çekici modellerinde kullanılabiliyor. Tasarladığımız bu aracımız firmaların rekabet gücünü de artırıyor.” dedi.

Tırsan ile kesintisiz hizmet sunuyoruz

Kayra Uluslararası Taşımacılık ortakları Ruhan Ekin ve Naim Kakırman da yaptıkları açıklamada Tırsan’ın yerli bir üretici olarak elde ettiği başarıların önemine işaret ettiler. Tırsan’ın üretim, satış ve satış sonrası hizmetleriyle Türkiye’nin gururu olduğuna dikkat çeken Ekin ve Kakırman, karayolu taşımacılığında sağladıkları verimlilik ve hizmet kalitesinde Tırsan ürünlerinden büyük destek aldıklarını söylediler. Tırsan’ın ürün kalitesinin herkes tarafından bilindiğini, her zaman her yerde ulaşılabilir geniş servis ağı sayesinde kesintisiz bir karayolu operasyonu gerçekleştirdiklerinin altını çizen firma ortakları, bu sayede rekabetçi, kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetler sunduklarını dile getirdiler.

Araç filomuzu tam olarak kullanabileceğiz

Kayra Uluslararası Nakliyat’ın hızlı tüketim malları, inşaat malzemeleri ve proje taşımacılığında uzmanlaşmış bir firma olduğunu, başta Kazakistan olmak üzere ağırlıklı Türkmenistan, Almanya, İtalya ve Rusya’ya hizmet verdiğini aktaran Ruhan Ekin ve Naim Kakırman, filolarına kattıkları Multi Ride araçlar ile operasyonel güçlerinin arttığını ifade ettiler. Ekin ve Kakırman, yaptıkları yatırımla ilgili şu değerlendirmeyi yaptılar: “Farklı sektörlerden müşterisi olan bir firmayız. Bu nedenle müşteri ihtiyaçlarımız da çok farklı. Araç yatırımımızı bu ihtiyacı gözeterek yapıyoruz. Tırsan Perdeli Multi Ride, sunduğu avantajlarla en büyük yardımcımız olacak. Farklı çekici modellerinde kullanılabilen Multi Ride ile filomuzu verimli şekilde kullanabileceğiz. İş kayıplarının önüne geçerken, farklılaşan taleplere tek elden çözüm sunacağız. Geniş bir hizmet alanında sağlıklı, güvenilir ve verimli bir operasyon gerçekleştireceğiz.

Tırsan Perdeli Multi Ride

Avrupa’nın en büyük filoları tarafından tercih edilen Tırsan Perdeli treyler, şasi ve çelik aksamların çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde 10 yıl pas yürümezlik garantisi altında bulunuyor.

Yük güvenliği Tırsan mühendisleri tarafından geliştirilen Tırsan Perdeli Multi Ride treylerin patentli K-fix sistemi sayesinde, yükler en güvenli şekilde taşınıyor. Televre üzerindeki her biri 2.5 ton sığalı toplam 236 adet yük bağlama noktası sayesinde 500’den fazla yükleme kombinasyonu sunuluyor. Rakiplerinden farklı olarak Tırsan Perdeli Multi Ride’ın üstyapısı ve perdeleri CodeXL standartlarına ve ADR’ye yüzde 100 uyumlu. Treyler, çatı kaldırma sistemi sayesinde 2.850, 2.900, 2.950, 3.000 ve 3.050 mm’ye kadar beş seviye sürüş yüksekliğinde kullanılabiliyor. 7.200 kg forklift dingil yüküne dayanımlı taban özelliği ile pazardaki en dayanıklı tabanı sunuluyor. Bunun yanı sıra Multi Ride, 980-1100 mm arasındaki beşinci teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerde kullanılabiliyor. Firma sahiplerine operasyonel esneklik ve buna bağlı olarak tasarruf sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz