Esadaş Turizm, Setra’yı seçti

1
3443

Esadaş Turizm, alımını gerçekleştirdiği dört adet Setra 516 HD ile filosundaki Daimler Otobüs Grubu markalarından oluşan araç sayısını 64’e çıkardı.

Erzurum merkezli şehirlerarası yolcu taşımacılığı şirketi Esadaş Turizm, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler’den dört adet Setra 516 HD model otobüs satın alarak tercihini yine Daimler Otobüs Grubu markalarından yana kullandı. Bu teslimat ile birlikte Esadaş Turizm’in filosunda 20 adedi Setra ve 44 adedi Mercedes-Benz olmak üzere hepsi Daimler Otobüs Grubu markalarından toplam 64 adet araç bulunuyor.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonu Grup Müdürü Murat Kızıltan ve Mengerler Ticaret Otobüs Satış Müdürü Hüseyin Tilki ile Esadaş Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Şenpolat, Genel Müdür Musa Şenay ve Bölge Müdürü Fuat Aydın katıldı.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, tören sırasında yaptığı konuşmada “Değerli iş ortağımız Esadaş Turizm ile bir kez daha işbirliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dört adet Setra 516 HD alımları için kendilerini tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyor; bol kazançlı ve hayırlı olmasını diliyoruz. Ayrıca yetkili bayimiz Mengerler Ticaret’e de bu satış için gösterdikleri emek ve destekleri için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Esadaş Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Şenpolat ise “Yaz sezonu hazırlıklarımızı kısmen tamamladık. Filomuzda Mercedes-Benz Travego ve geçen sezonda aldığımız Setra 516 araçları tercih ediyoruz. Son dönemlerdeki maliyet giderleri artışı sektörümüzü olumsuz etkilese de Esadaş Turizm ailemizin amiral gemisi olduğundan ayakta tutabilmek adına diğer işlerimizden finanse ederek yatırımlarımıza devam ediyoruz. Sektörümüze mesajımız da rekabeti bilet fiyatlarında değil sadece sunulan hizmet anlamında yapalım. Bu vesile ile az bir zaman kalan sezonun tüm sektörümüze hayırlı olmasını dileriz.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Esadaş Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Şenpolat’a bir nazar boncuğu verdi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz