Akkoç Lojistik’e 50 adet Mercedes-Benz Actros çekici

0
2897

İç Anadolu bölgesinin önde gelen nakliye firmalarından Akkoç Lojistik, filosuna ilk kez Euro 6 motorlu araç katarken tercihini yine Mercedes-Benz’den yana kullandı. Akkoç Lojistik, bu alım ile filosundaki araç sayısını 200’e yükseltti.

Mercedes-Benz Türk Aksaray kamyon fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Ankara Çekici Satış Müdürü Ferit Akman, Akkoç Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özenmiş ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Orhan Akkoç katıldı. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Ankara tarafından gerçekleştirilen bu satış, Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler şirketi tarafından kredilendirildi.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ve Akkoç Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özenmiş

Akkoç Lojistik’in ilk Euro 6 araçlar Mercedes-Benz’den

Mercedes-Benz Türk ve Akkoç Lojistik yöneticilerinin katıldığı törende bir konuşma yapan Akkoç Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özenmiş, “Mercedes-Benz Türk ile uzun yıllara dayanan işbirliği kapsamında yeni bir adım daha attık. Filomuza kattığımız ilk Euro 6 araçların Mercedes-Benz marka çekici olması gerektiği bizim için hep belliydi. Yurtiçi nakliye ve uzun yol yük taşımacılığında kullanacağımız Actros çekicilerin yakıt ekonomisi sağlayan dayanıklı motorlara sahip olması bizim için çok önemli bir unsur. Araçların düşük yayıma ve Mercedes-Benz’in yaygın servis ağına sahip olması artı etkenler. Bu araçların işletme maliyetlerinin düşük olması bizim toplam maliyetlerimizi düşürüyor ve karlılığımıza önemli bir katkı sağlıyor. Mercedes-Benz markasına olan güvenimiz zaten tam. Mercedes-Benz Türk, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ve Koluman Ankara’ya her zamanki verimli işbirlikleri için çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Haluk Burçin Akı: “En doğru ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ise “Bizim için önemli bir iş ortağı olan Akkoç Lojistik şirketine 50 adet Mercedes-Benz Actros çekici teslimatını gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz çekiciler, yeni Euro 6 motorlarıyla yakıt ekonomisinde performansını daha da artırdı. 120 bin km’ye çıkan bakım aralıkları ve yüzde 20 oranında düşen bakım maliyeti ile Actros, müşterilerimize ticari anlamda büyük avantaj sağlıyor. Mercedes-Benz Türk olarak her zaman en doğru ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaya bundan sonra da özen göstereceğiz. 50’nci yılımızı kutladığımız bu önemli senede Mercedes-Benz Türk olarak sektördeki önderliğimizi sürdürüyor, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz. Yeni araçların Akkoç Lojistik’e hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Akkoç Lojistik, bu alım ile filosundaki araç sayısını 200’e yükseltti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz