Doğan Taşımacılık’a Krone

0
2102
Renault Trucks


Uzun yıllardır Krone ile çalışan lojistik sektörünün önemli firmalarından Doğan Taşımacılık, filosuna sekiz adet daha Mega Liner HP ekledi. Krone’nin Tire’de müşterileri için ürettiği Mega Liner HP, karayolu ve denizyolunun yanında tren taşımacılığında da nakliyecinin her türlü ihtiyacını karşılıyor.

Türkiye’de 10 bin adet sığalı fabrikasıyla faaliyet gösteren Krone, nakliyecilik sektörünün önemli oyuncularından Doğan Taşımacılık’a sekiz adet Mega Liner Huckepack (HP) teslim etti. Krone Tire fabrikasında gerçekleşen teslimat törenine Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, Doğan Taşımacılık firma ortağı Yılmaz Doğan, Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar, Doğan Taşımacılık Genel Müdürü Gökalp Lise ve Krone Türkiye Satış Yöneticisi Erkan Şenyurt katıldı. Bu teslimatla birlikte Doğan Taşımacılık’ın filosundaki tüm treylerler Krone markasını taşımaya başladı.

Krone’nin Tire’de müşterileri için ürettiği Mega Liner HP, karayolu ve denizyolunun yanında tren taşımacılığında da nakliyecinin her türlü ihtiyacını karşılıyor. 385/55 R 22.5 lastik ebatlı, 2.85 – 3.00 metre yükseklikteki Krone Mega HP; karayolu, Ro-Ro ve tren kombine taşımacılığında uygun donanımlar ve şasi yapısı ile üretiliyor. Çatının ve yan perdelerin birbirinden bağımsız hareket edebildiği üstyapı sistemini kullanıcılarına standart olarak sunan Mega Liner Huckepack, çift seyahat yüksekliklerinde de Code XL sertifikasına sahip.

Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla satış grafiklerini sürekli yükselttiklerini dile getiren Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, “Doğan Taşımacılık’a bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Kendileri bizim en eski müşterilerimizden. Bize ve Krone markasına duydukları güvenin karşılığını verebildiğimiz için çok mutluyuz.” ifadesini kullandı.

“Krone araçları güven veriyor”

Doğan Taşımacılık firma ortağı Yılmaz Doğan ise “Yıllar önce Krone ile başlattığımız serüvenimize yine Krone ile devam etmenin gururunu taşıyoruz. Krone’nin Türkiye’ye yaptığı yatırımlar ve araçlarının verdiği güven tercihlerimizde önemli rol oynuyor. Ayrıca bize ikinci elde takas imkanı sağlamaları da çok önemli bir avantaj oldu. Tüm Krone çalışanlarına teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

 Doğan Taşımacılık

2000 yılında İstanbul’da kurulan Doğan Taşımacılık, kendi bünyesindeki 20 adet araç ile Türkiye-Avrupa arasında nakliye hizmeti veriyor. Doğan Taşımacılık, yurtdışı acenta ağı ile taşıma süreçlerinin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için gerektiğinde üçüncü ülkelerde de seçenek taşıma modelleri sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz