DNT, filosunu Renault Trucks ile güçlendiriyor

0
4151
DNT_Uluslararasi_Nakliyat_Yonetim_Kurulu_Baskani_Onder_Manisali_Ozmutlubas_Otomotiv_Yonetim_Kurulu_Baskani_Ahmet_Mutlubas
DNT Uluslararası Nakliyat, yeni yatırımı ile filosuna 30 adet yeni Renault Trucks çekici katıyor.

DNT Uluslararası Nakliyat, yeni yatırımı ile filosuna 30 adet yeni Renault Trucks çekici katıyor.

Denizli merkezli DNT Uluslararası Nakliyat, Avrupa’nın tüm ülkelerine sunduğu komple ve grupaj lojistik hizmetleri için filosunu Renault Trucks ile güçlendirmeye devam ediyor. DNT, son yıllarda artırdığı yatırımlarını filosuna kattığı yeni 30 adet Renault Trucks T480 Yüksek Kabin çekici ile sürdürüyor. DNT Uluslararası Nakliyat, yeni teslimatlar ile filosundaki toplam araç sayısını 90 adede, Renault Trucks araç sayısını da 85 adede çıkarıyor.

Renault_Trucks_DNT_Uluslararas_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_3
DNT, son yıllarda artırdığı yatırımlarını filosuna kattığı yeni 30 adet Renault Trucks T480 Yüksek Kabin çekici ile sürdürüyor.

Yeni araçları Denizli’de Renault Trucks bayi Özmutlubaş Otomotiv’den DNT Uluslararası Nakliyat adına Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Abdurrahman Manisalı, Yasin Manisalı ve Kemal Dülger teslim alırken Özmutlubaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, Satış Direktörü Engin Demirel, Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Cem Aykaç ve Renault Trucks Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü Volkan Oyan da teslimata katıldılar.

Renault_Trucks_DNT_Uluslararas_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_4
DNT Uluslararası Nakliyat, yeni teslimatlar ile filosundaki toplam araç sayısını 90 adede, Renault Trucks araç sayısını da 85 adede çıkarıyor.

DNT Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı, teslimatta yaptığı açıklamada düzenli olarak son teknolojiye sahip, çevreci araçlar ile filolarını yenilemeye ve gençleştirmeye devam ettiklerine değinerek, “Filomuza düzenli yatırım yapıyoruz. Renault Trucks araçların yüksek hacimli taşıma kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, hızlı satış sonrası hizmetleri ve düşük bakım maliyetleri sayesinde verimliliğimizi artırıp sektörde daha da güçlenirken hem daha rekabetçi hem de daha çevreci bir şirket olarak gelişim gösteriyoruz.” dedi.

Renault_Trucks_DNT_Uluslararas_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_6
DNT Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı, teslimatta yaptığı açıklamada düzenli olarak son teknolojiye sahip, çevreci araçlar ile filolarını yenilemeye ve gençleştirmeye devam ettikleri söyledi.

Alımlarımızda Renault Trucks ile sağladığımız yakıt tasarrufu büyük rol oynuyor

2008 yılından bu yana filolarına kattıkları Renault Trucks çekiciler ile kullandıkları aynı spesifikasyonlara sahip araçlara göre yüzde 15’e varan yakıt tasarrufu sağladıklarını kaydeden Önder Manisalı, “Sene başında 5 adet 2020 model Renault Trucks T480 çekicimizi teslim almıştık. Bu araçlarımızda yüzde 5’e varan ek bir yakıt tasarrufu gözlemleyince 30 adet araç ile yatırım kararı aldık.” şeklinde konuştu.

Renault_Trucks_DNT_Uluslararas_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_5
Önder Manisalı, “Sene başında 5 adet 2020 model Renault Trucks T480 çekicimizi teslim almıştık. Bu araçlarımızda yüzde 5’e varan ek bir yakıt tasarrufu gözlemleyince 30 adet araç ile yatırım kararı aldık.” şeklinde konuştu.

Satış sonrası hizmetler ile verimliliğimiz, hedeflerimizin de ötesinde

Önder Manisalı, açıklamasında tüm servis hizmetlerini İzmir, Denizli ve Antalya’da bulunan Renault Trucks yetkili bayi Özmutlubaş Otomotiv servislerinden aldıklarını belirterek, şunları söyledi: “Araçlarımızı genellikle Renault Trucks bakım sözleşmeleri ile teslim alıyoruz. Yıllardır Özmutlubaş Otomotiv ile sağladığımız uyumlu çalışma disiplini sayesinde araçlarımız hiç sorunsuz yollarına devam ediyor. Özmutlubaş Otomotiv ile güçlenen partnerliğimiz sonucunda tüm filomuzu güvenilir ellere emanet ettik, işimize konsantreyiz. Bu doğrultuda Renault Trucks ve Özmutlubaş Otomotiv iş ortaklığımız ile filo yaş ortalamamızı 3 olarak belirledik. Bundan sonra 3 yaşına ulaşan araçlarımızı sürekli yenileyerek Denizli’nin en genç filosuna sahip uluslararası nakliye filosu olmayı hedefliyoruz.

Renault_Trucks_DNT_Uluslararasi_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_2
Teslimat törenine DNT Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Abdurrahman Manisalı, Yasin Manisalı ve Kemal Dülger ile Özmutlubaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, Satış Direktörü Engin Demirel, Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Cem Aykaç ve Renault Trucks Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü Volkan Oyan katıldı.

DNT Uluslararası Nakliyat ile sürdürülen işbirliğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Özmutlubaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş ise “DNT, yeni alımlarında Renault Trucks araçların sunduğu güvenlik, konfor, kaliteli servis ve düşük yakıt tüketimi unsurlarını dikkate alarak seçim yapıyor. DNT Uluslararası Nakliyat’ın bir kez daha Renault Trucks çekicileri tercih etmelerinde araçların üstün özelliklerinin yanı sıra satış sonrası hizmetlerimizin de etkili olmasından dolayı Özmutlubaş Otomotiv olarak gurur duyuyoruz. Teslim edilen yeni 30 aracın bol kazançlar getirmesini temenni ediyoruz.” dedi.

Törende açıklamada bulunan Özmutlubaş Satış Direktörü Engin Demirel de şunları söyledi: “Renault Trucks, yıllardır sürdürdüğü düşük yakıt tüketimi liderliğine ilaveten yeni ürün gamıyla Toplam Sahip Olma Maliyeti’nde (TCO) de pazarın en iyisi olmaya devam ediyor. Özmutlubaş Otomotiv olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz edip satış öncesinde ihtiyaca, talebe ve kullanım özelliklerine göre verdiğimiz danışmanlığı, satış sonrasında sağladığımız servis ve yedek parça hizmetimizle bütünleştiriyoruz. DNT gibi profesyonel yönetilen şirketlerle halihazırda uzun yıllara dayanan iş birliğimiz ve bu yöndeki yatırım tercihleri de bunun en iyi kanıtıdır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz