Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyicilerde leasing kampanyası

0
212
Dieci-Icarus-40.17-Yapi-Kredi-Leasing
Temsa İş Makinaları distribütörlüğünü yürüttüğü Dieci için Yapı Kredi Leasing iş ortaklığıyla avantajlı bir leasing kampanyası başlattı. 30 Eylül’e kadar geçerli kampanya kapsamında Dieci’nin inşaat uygulamalarında yüksek performans sunan teleskopik yükleyicisi Icarus 40.17, Euro ödemelerde %20 peşinatla sıfır faiz ve 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.

Temsa İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Dieci için kullanıcıların finansal yükünü hafifleten leasing kampanyası başlattı. Yapı Kredi Leasing ortaklığıyla düzenlenen kampanya ile Dieci’nin ağır koşullarda yoğun kullanıma karşı dayanıklılığıyla öne çıkan ve özellikle inşaat uygulamalarında tercih edilen Icarus 40.17 teleskopik yükleyiciler kullanıcılara yüzde 20 Euro peşinat ile 36 ay vade ve sıfır faizli ödeme fırsatı ile sunuluyor. Kampanya 30 Eylül 2021 tarihinde sona eriyor.

İnşaat sahalarında farklı uygulamalarda yüksek verimlilik

Dieci’nin Icarus 40.17 modeli, gücü, dayanıklılığı ve kaldırma yüksekliğiyle özellikle inşaat ve endüstriyel taşımacılığın olduğu alanlarda tercih ediliyor. 125 beygirlik nominal güç sağlayan Fiat motoru ve tozun motora girmesini engelleyen kaput dizaynıyla tozlu ve zor koşullarda etkin performans gösteriyor. 4 tona varan yükleri kolaylıkla taşıyabilen modelin ataşmanları da kolaylıkla ve hızlıca değiştirilebiliyor, yüksek manevra kabiliyeti ile 4.4 metre yarıçapta dönebiliyor. Değişken kapasiteli hidrostatik tahrik sistemi sayesinde ise 2.5 tona kadar olan yükleri 16.9 metre yüksekteki bir noktaya hassas ve güvenli bir şekilde çıkarabiliyor.

Güçlü ses yalıtımı, klimalı ve otomatik süspansiyonlu koltuklara sahip kabini ile operatörün dış koşullardan olumsuz etkilenmesi önlenerek konforlu bir çalışma alanı sunuyor, böylece operatör verimliliğini de artırıyor.

Dieci’nin inşaat alanlarının gözde teleskopik yükleyici modeli Icarus 40.17 için geçerli olan bu avantajlı leasing kampanyasından faydalanmak isteyenler detaylı bilgiye www.dieci.com.tr veya 0 850 480 1 846 numaralı müşteri iletişim hattından erişebilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here