Delphi Technologies’e ‘Yılın Şirketi’ ödülü

0
662
Delphi Technologies
Delphi Technologies

Geçtiğimiz ay New York Borsası’nda gerçekleştirilen işlem ile elektrikli taşıtlar ve içten yanmalı motorlar için çözümler geliştirmek ve araçların onarımı için gelecekte oluşacak talepleri de karşılamak amacıyla yeni bir yapıya kavuşan Delphi Technologies, Finlandiya kökenli dünyanın önde gelen küresel danışmanlık şirketi Frost&Sullivan tarafından, satış sonrasındaki üstün başarılarından ötürü ‘Kuzey Amerika’nın En İyi Şirketi’ seçildi. 2016 yılı itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk 20 araç modelinden 18’inde bir Delphi parçası bulunurken; Frost&Sullivon Araştırma Analisti Anuj Monga, yapmış olduğu değerlendirmede “Frost&Sullivan’ın bağımsız analizi, şirketin pazardaki zorlukları başarıyla geride bırakarak Kuzey Amerika satış sonrası pazarında bir güç olarak öne çıktığını doğruladı. Bu nedenle Delphi Technologies, Kuzey Amerika’nın En İyi Şirketi ödülüne layık görüldü.” dedi.

 Geçen ay New York Borsası’nda gerçekleştirilen 4.5 milyar Dolar’lık işlem ile hem binek otomobil hem de ticari taşıt pazarına yönelik elektrikli taşıtlar ve içten yanmalı motorlar için çözümler geliştirmek ve araçların onarımı için gelecekte oluşacak talepleri karşılamak amacıyla yeni bir yapıya kavuşan Delphi Technologies, Finlandiya kökenli dünyanın önde gelen danışmanlık şirketlerinden biri olan Frost&Sullivon tarafından ‘Kuzey Amerika’nın En İyi Şirketi’ seçildi. 2016 yılı itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk 20 araç modelinden 18’inde bir Delphi parçası bulunurken; kazanılan ödülde Delphi Technologies’in Satış Sonrası tarafındaki ürün yelpazesini genişleterek ve güçlü ortaklıklar kurarak sergilemiş olduğu büyümenin etkili olduğu belirtildi.

Şasi/süspansiyon ve akü bileşenleri alanlarında ürün yelpazesinin kapsamını daha da artıran ve özellikle motor yönetimi alanına odaklanan Delphi Technologies’in bir önceki yıla göre ciddi bir büyüme kaydettiğini dile getiren Frost&Sullivon Araştırma Analisti Anuj Monga, yapmış olduğu değerlendirmede “Frost&Sullivan’ın bağımsız analizi, şirketin pazardaki zorlukları başarıyla geride bırakarak Kuzey Amerika satış sonrası pazarında bir güç olarak öne çıktığını doğruladı. Bu nedenle Delphi Technologies, Kuzey Amerika’nın En İyi Şirketi ödülüne layık görüldü.” açıklamasını yaptı.

ABD’deki 20 araçtan 18’ine Delphi imzası

Delphi‘nin Satış Sonrası Bölümü, pazar payındaki büyümede ve şirketin güçlü bir marka değeri haline gelmesinde önemli bir rol oynuyor. Bugün pazarın önde gelen orijinal ekipman tedarikçisi konumunda olan Delphi için en büyük üç otomotiv orijinal donanım üreticisi (OEM), şirketin küresel satışlarının yaklaşık yüzde 28’ini oluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here