Design Türkiye yarışmasında Anadolu Isuzu’ya ‘İyi Tasarım’ ödülü

0
152
anadoluisuzu-odul
Isuzu Kendo’nun ödülü, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve TİM Başkanı İsmail Gülle’nin katılımlarıyla 17 Aralık Cuma günü İstanbul’da düzenlenen Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödül Töreni'nde verildi. 

Anadolu Isuzu, çevre dostu CNG teknolojisi ile segmentinin öncüsü olan Kendo/Interliner CNG modeli ile Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülleri yarışmasında Ulaşım Araçları kategorisinde İyi Tasarım Ödülü’nü kazandı. Anadolu Isuzu’ya ödülü Design Week etkinliği kapsamında düzenlenen törenle verildi.

Bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen organizasyonda Isuzu Kendo’nun ödülü, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve TİM Başkanı İsmail Gülle’nin katılımlarıyla 17 Aralık Cuma günü İstanbul’da düzenlenen Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödül Töreni’nde verildi. 

Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu iş birliğiyle gerçekleştirilen Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülleri, kullanıcı ihtiyaçlarını gözeten, ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandıran tasarımları ödüllendirmeyi, iyi tasarlanmış ürünlerin topluma ve endüstriye sağladığı faydaları görünür kılmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here