İstanbul’daki doluda ortalama 5 bin araç hasar gördü

0
275
RS-Servis-4
RS Servis, 29 Eylül 2020'de yine İstanbul'da yaşanan dolu yağışının hemen ardından ilk yarım saatte 100 araç için başvuru aldı ve araçların onarımı için gerekli hazırlıkları tamamladı.

Türkiye’de 60 farklı noktada hizmet veren RS Servis, dolu afetine yakalanan sürücülerin yine yanında oldu. 2017 yılında İstanbul’da yaşanan dolu yağışında 10 bine yakın aracın dolu hasar onarımını gerçekleştiren RS Servis, 29 Eylül 2020’de yine İstanbul’da yaşanan dolu yağışının hemen ardından ilk yarım saatte 100 araç için başvuru aldı ve araçların onarımı için gerekli hazırlıkları tamamladı. RS Servis CEO’su Ünal Ünaldı, “Yaşanan dolu afetinde özellikle İstanbul’un belirli bölgelerinde 5 bin aracın hasar gördüğünü tahmin ediyoruz. İlk yarım saatte 100’e yakın başvuru gerçekleşti ve araçların onarımı için servis noktalarımıza almaya başladık. 2017 yılında yaşanan dolu yağışında edindiğimiz tecrübe ile çok hızlı şekilde aksiyon alıp gerekli işlemlere başladık.” dedi.

RS-Servis-CEO-Unal-Unaldi
RS Servis CEO’su Ünal Ünaldı

RS Servis, 29 Eylül 2020’de İstanbul’da yaşanan dolu yağışının hemen ardından, hasarlı araçların onarımı için gerekli hazırlıkları hızlı bir şekilde tamamlayarak araç kabulüne başladı. Hasar gören araçların yardımına koşan RS Servis‘in CEO’su Ünal Ünaldı, dolu yağışı sonrasında ilk yarım saatte 100’e yakın başvuru aldıklarını ve araçları onarım için kabul etmeye başladıklarını belirterek, “2017 yılında İstanbul’da yaşanan dolu yağışında kısa sürede 10 bin aracın dolu hasarı onarımını gerçekleştirerek çok önemli bir tecrübe edinmiştik. Bu tecrübe ile hızlı bir şekilde gerekli hazırlıkları tamamlayıp hasarlı araçları servislerimize almaya başladık. Dolu hasarının boyasız göçük düzeltme tekniği ile onarılması gerektiğini tekrar bu vesileyle hatırlatmak istiyoruz. Özellikle Anadolu Yakası’nda etkili olan dolu yağışı sebebiyle ortalama 5000 aracın hasar gördüğünü tahmin ediyoruz. Tüm İstanbul halkına geçmiş olsun.” dedi.

RS-Servis-Dolu-03
“Boyasız Göçük Düzeltme Tekniği”, boyanın zarar görmediği göçüklerin, özel el aletleri ile boyaya zarar vermeden onarılması tekniğidir. Uygulanan bu teknik sayesinde, aracın geleneksel yöntemlerle (kaporta ve boya) onarım görmemesi sebebi ile orijinalliği azami düzeyde korunmuş olur, bu sayede ikinci el satışlarda bu araçlar için değer düşüklüğü söz konusu olmaz.

Boyasız göçük düzeltme tekniği nedir?

Boyasız Göçük Düzeltme Tekniği”, boyanın zarar görmediği göçüklerin, özel el aletleri ile boyaya zarar vermeden onarılması tekniğidir. Uygulanan bu teknik sayesinde, aracın geleneksel yöntemlerle (kaporta ve boya) onarım görmemesi sebebi ile orijinalliği azami düzeyde korunmuş olur, bu sayede ikinci el satışlarda bu araçlar için değer düşüklüğü söz konusu olmaz. Özellikle son yıllarda sıkça karşılaşılan dolu yağışları nedeniyle araçlar üzerinde meydana gelen göçüklerin düzeltilmesi için kullanılan en doğru ve teknolojik yöntemdir. Boyasız ve çekiçsiz olarak özel yöntemlerle gerçekleştirilen onarım için sürücüler 0850 777 40 77 numaralı Dolu Hasarı Randevu Hattı’ndan veya www.rsservis.com.tr adresinden kolaylıkla randevu alabiliyor. Servis gören her araç Sağlık Bakanlığı ve FDA onaylı ozonla dezenfekte ediliyor.

RS-Servis-Dolu-04
RS Servis CEO’su Ünal Ünaldı, “Yaşanan dolu afetinde özellikle İstanbul’un belirli bölgelerinde 5 bin aracın hasar gördüğünü tahmin ediyoruz. İlk yarım saatte 100’e yakın başvuru gerçekleşti ve araçların onarımı için servis noktalarımıza almaya başladık. 2017 yılında yaşanan dolu yağışında edindiğimiz tecrübe ile çok hızlı şekilde aksiyon alıp gerekli işlemlere başladık.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz