Orthaus, TREDER’e katıldı

0
53
orthaus3
Orthaus, TREDER’in yeni üyesi oldu.

Yıllık 15 bin adetlik treyler üretim kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden Orthaus, TREDER’in yeni üyesi oldu. TREDER Başkanı Yalçın Şentürk, TREDER Ailesi’nin günden güne büyüdüğüne ve sektördeki temsiliyetini artırdığına değinerek “Treyler sektörüne katkı vermek isteyen her firmaya kapımız açık. Orthaus’un da sektörümüze çok önemli katkılar vereceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Sakarya Akyazı’da toplam 98 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikada üretim yapan Orthaus‘un yıllık üretim kapasitesi adedi 15 bin. 100 kişilik personeliyle hizmet veren Orthaus, Türkiye’nin önemli fabrikalarından biri olarak gösteriliyor. ISO 9001 sertifikasını sahip fabrikanın yanı sıra İstanbul Yenibosna’da merkezi yönetim ofisi bulunuyor.  Orthaus Yönetim Kurulu Başkanı Cebrail Kararslan, firmaları ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Türkiye Doğu-Batı ve Kuzey-Güney akslarının kesiştiği noktada bulunması dolayısı ile dünyadaki en önemli pazarlara ulaşım için önemli bir konumdadır. Ülkenin konumu, özellikle yarı-treyler üretimi ve sevkiyatında uluslararası pazarlar için avantajlıdır. Nitekim limanlar ve diğer ticari yollar sayesinde bugün Orthaus olarak dünyanın birçok farklı ülkesine araçlarımızı satmaktayız. İmalat süreçlerimiz bu konuda dünyadaki en son ve en yeni teknolojileri takip ediyor. Kaynak hattımız ve boyahanemiz tamamen robotik otomasyon sistemi ile çalışıyor. Boyama sürecinde kullandığımız Katoferleme teknolojimiz sayesinde, araçlarımıza 10 yıl paslanmazlık garantisi verebiliyoruz. Fabrikamız farklı ve özel müşteri ihtiyaçlarına çok hızlı cevap verebilmektedir. Ar-Ge ve Tasarım departmanlarımızda bulundurduğumuz son teknoloji donanım ve yazılım sayesinde müşterilerimiz özel tasarım ihtiyaçlarını kısa bir sürede karşılayabilmekteyiz. Sürekli AR-GE yaklaşımı ile imalatımızı her an daha verimli bir noktaya taşırken, aynı zamanda müşterilerimizi ve bayilerimizi rekabette öne geçirecek araç kalitemizi her gün daha da mükemmelleştiriyoruz.” 

orthaus2
Sakarya Akyazı’da toplam 98 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikada üretim yapan Orthaus’un yıllık üretim kapasitesi adedi 15 bin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here