COMTRANS 2017 yaklaşıyor

0
1966

Doğu Avrupa’nın kamyonlar, otobüsler, vanlar, treylerler ve yedek parçalar için en büyük fuarı olan COMTRANS 2017, 5 – 9 Eylül 2017 tarihleri arasında Moskova’da Crocus Expo Center’da aralarında birçok uluslararası firmanın da bulunduğu 200’den fazla katılımcı ile gerçekleştirilecek.

COMTRANS 2017 Uluslararası Ticari Taşıt Fuarı, kapılarını 5 Eylül tarihinde açacak ve 9 Eylül tarihine kadar açık kalacak. Fuarın basın günü ise 4 Eylül’de düzenlenecek. Moskova’da Crocus Expo Center’da gerçekleştirilecek fuar, dünya ticari taşıt endüstrisindeki taşıt, yedek parça ve aksesuvar üreticileri için giderek önem kazanan bir platform haline geldi. Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği OICA’nın resmi fuar takviminde yer alan fuar iki yılda bir düzenleniyor.

Fuarı düzenleyen ITEMF Expo Genel Koordinatörü Sergey Alexandrov, fuarla ilgili şunları söyledi: “Bugün COMTRANS Rusya’nın en önde gelen ticari taşıt fuarıdır. Sadece Rusya ve komşu ülkelerden değil, Orta ve Batı Avrupa ülkelerinin yanı sıra Türkiye, Çin, Kore ve Hindistan’dan, hatta Afrika ülkelerinden bile büyük ilgi görüyoruz. 18 ülkeden üreticiler, satıcılar ve hizmet sağlayıcılar, COMTRANS ticari taşıt fuarında 40 bin metrekarenin üzerinde bir alanda ürün ve hizmetlerini sergileyecekler. Daha önceki fuara katılan birçok katılımcı bu fuarda da yer alıyor. Bunların içinde uluslararası ve yerel kamyon, hafif ticari taşıt, kentiçi ve seyahat otobüsü, treyler ve yarı treyler üreticilerinin yanı sıra yedek parça üreticileri ve tedarikçileri bulunuyor.

COMTRANS 2017 Uluslararası Ticari Taşıt Fuarı, kapılarını 5 Eylül tarihinde açacak ve 9 Eylül tarihine kadar açık kalacak.

Rusya’da Yılın En İyi Ticari Taşıtı

17’nci “Rusya’da Yılın En İyi Ticari Taşıtıödül töreni de COMTRANS Fuarı’nda 4 Eylül tarihindeki basın gününde gerçekleşecek.

Her yıl Rusya Federasyonu sınırları içinde araç üreten ve satan önde gelen yabancı ve ulusal kamyon, otobüs ve van üreticileri “Rusya’da Yılın En İyi Ticari Taşıtı” yarışmasını kazanmak için çalışıyorlar. Yarışma jürisinde Rusya’da otomotiv taşımacılığı alanında yayın yapan saygın gazeteciler yer alıyor.

Moskova Ticari Taşıt Zirvesi

COMTRANS, ilk kez 5 ve 6 Eylül tarihlerinde Moskova Ticari Taşıt Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak. Zirve, Rusya Otomotiv Sanayicileri Derneği ve Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU)’nun desteğiyle Rusya’da Avrupa İş Örgütü (AEB) tarafından düzenlenecek. ITEMF Expo Direktörü Sergey Alexandrov, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Moskova Ticari Taşıt Zirvesi ile bir yandan kamu otoritelerinin mevcut durum ve yapmayı planladıkları değişiklikler hakkındaki görüşlerini paylaşacakları bir yandan da şirketlerin üst düzey yöneticilerinin stratejilerini ve planlarını ortaya koyacakları önemli bir iş platformu oluşturduk. Aynı zamanda bu önemli konferans pazardaki oyuncuların gündemdeki konuları tartışacakları bir ortam yaratacak.”

Zirve, ilk günkü kamyon ve hafif ticari taşıtlara yönelik ‘yük taşımacılığı taşıtları günü‘ ve ikinci günkü kentiçi ve seyahat otobüslerine yönelik ‘yolcu taşımacılığı taşıtları günü‘ olarak iki bölümden oluşacak. Kayıt formuna ve fuar programı ile ilgili bilgiye COMTRANS’ın www.comtransexpo.ru. websitesinden ulaşılabiliyor.

COMTRANS 2017, ilk kez 5 ve 6 Eylül tarihlerinde Moskova Ticari Taşıt Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz