Çobantur Boltas’ın Türkiye ayağına üst düzey atama

0
174
CumhurErzurumluoglu_CobanturBoltas_TurkiyeOperasyonBaskani
Çobantur Boltas Türkiye Lojistik Direktörü Cumhur Erzurumluoğlu, Türkiye Operasyon Başkanı olarak atandı.

Türk-Alman lojistik ağı Çobantur Boltas’ın Türkiye Lojistik Direktörü Cumhur Erzurumluoğlu, şirketin Türkiye Operasyon Başkanı olarak atandı. Erzurumluoğlu, 28 yıllık kariyeri boyunca Çobantur Boltas’ta birçok farklı görevler üstlendi.

Türk-Alman lojistik ağı Çobantur Boltas’ın stratejik hedefleri doğrultusunda, organizasyonda yeniden yapılanmaya gidildi. Bu kapsamda şirketin Türkiye Lojistik Direktörü Cumhur Erzurumluoğlu, Türkiye Operasyon Başkanı olarak atandı. Erzurumluoğlu yeni görevi kapsamında, Çobantur Boltas’ın tüm operasyonel faaliyetlerine liderlik ederken, diğer üst düzey yöneticilere etkin bir organizasyon yaratma, büyütme ve inşa etme gibi önemli sorumluluklar üstlenecek.

Çalışma yaşamına 1993 yılında Çobantur Boltas’ta başlayan Erzurumluoğlu, 28 yıl boyunca şirketin yurtiçi ve yurtdışındaki birçok departmanında farklı görevlerde bulundu.

Lojistik sektöründe önemli bir deneyime sahip olan Erzurumluoğlu, şirket bünyesinde Karayolu ve İntermodal Taşımacılık, Gümrük, Satış, Bölge Müdürlüğü, Filo Yönetimi, Satın Alma, Depo ve Operasyon konularında uzmanlaştı.

Bu yıl itibariyle İcra Kurulu Üyeliği’ni de ifa etmeye başlayan Erzurumluoğlu, artık İcra Kurulu Başkanı’na doğrudan bağlı olmak üzere Türkiye Operasyon Başkanı görevini yürütecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here