CASE, KOMATEK 2017’ye katıldı

0
1631

CASE, yenilikçi uygulamalar ve gelişmiş teknolojinin sonucu olan geniş ürün yelpazesiyle KOMATEK 2017 Fuarı’na katıldı.

Kuruluşunun 175’inci yılını kutlayan ve dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 3-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen KOMATEK 2017’de ziyaretçilerini yüksek performanslı iş makinelerinden oluşan zengin ürün yelpazesiyle karşıladı.

CASE’in standında sergilediği lastikli yükleyiciler, paletli ekskavatörler, kazıcı yükleyiciler, teleskopik yükleyiciler, mini ekskavatörler ve nokta dönüşlü mini yükleyiciler katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, bugün için ülkemizde düzenlenmekte olan en geniş alana yayılmış bulunan ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan inşaat makine ve donanımları fuarında bir kez daha yer almanın kendileri için önemini vurgulayarak, şunları söyledi: “CASE, köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda. Yenilikçi uygulamalarımız ve gelişmiş teknoloji kullanımı olan ürünlerimizle bizi biz yapan sadece uzman makine sağlamamız değil; ürünümüzle bin ya da 10 bin saat yaptıktan sonra da müşterimizin yanında olmaktır.dedi.

CASE İş Makineleri’nden satış sonrası için çok özel iki kampanya

İrfan Özdemir, sözlerine satış sonrası hizmetler kapsamında yürütülen iki kampanyaya ilişkin bilgiler vererek şöyle devam etti: “Müşterilerimize satış sonrasında da yanlarında olduğumuzu hatırlatmak üzere 15 Nisan- 30 Haziran tarihleri arasında Türk Traktör’ün Ankara, İstanbul ve İzmir’deki şubelerinde geçerli olan kampanyalarımızdan bahsetmek isterim. Şubelerimizde yapılan tek seferde toplam 40 bin TL ve üzeri servis işlemlerinde kullanıcılarımızın makinelerinin nakliye bedellerini karşılıyoruz. İkinci kampanyamıza tanışma kampanyası adını verdik. Yine bu şubelerimizde ilk defa servis hizmeti alan müşterilerimize, yaptıracakları ilk işlemde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indirimi sağlarken; ücretsiz Check Up desteği de sunuyoruz.”

 İrfan Özdemir, pazardaki tek geri alım anlaşmalı kazıcı yükleyici teklifini de sunduklarını vurgulayarak, 2017 sonuna kadar alınacak kazıcı yükleyiciler için 24 veya 36 ay sonrası için geri alım anlaşması yapıyor ve makinelerin ikinci el müşterisi de oluyoruz.” açıklamasını yaptı.

CASE’ten ‘1 yıl sınırsız saat’ garanti

CASE garanti standardının da yüksek olduğunun altını çizen İrfan Özdemir, “Ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak garanti koşullarımızı bir süre önce, 1 yıl sınırsız saat olarak değiştirdik. Ülke çapında, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda, servis ve yedek parça anlamındaki tüm gereksinimlerini geniş yetkili servis ve yedek parça ağımız ile en iyi şekilde karşılıyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en şekilde hızlı cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına 444 56 41 numaralı çağrı merkezimizle kendilerine 7/24 sadece bir telefon uzaklıktayız.” diyerek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz