BMC Otomotiv, Busworld Türkiye fuarında ürünlerini en büyük standda sergileyecek

4
4785

Bu yıl 19 – 21 Nisan tarihleri arasında 7’ncisi düzenlenecek olan Busworld Türkiye ilk kez İzmir’de gerçekleştirilecek.

İstanbul ve Ankara’dan sonra Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir, 4 bin yıllık tarihi ile hem önemli bir liman kenti hem de turistik bir uğrak yeri. Uluslararası hava limanı toplu taşıma araçları ile kolay ulaşılabilir konumda bulunan İzmir, alışılageldik bir Busworld fuarı için en uygun kent.

Geniş ürün yelpazesi ile Avrupa’nın en büyük kentiçi ve seyahat otobüs üreticisi konumunda olan Türkiye, minibüslerden körüklü kentiçi otobüslerine; küçük seyahat otobüslerinden çift katlı seyahat otobüslerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Rekabetçi fiyata sahip CNG’nin kullanımı hükümet tarafından destekleniyor. Ayrıca Türkiye’de panel vanları lüks yolcu taşıtlarına dönüştüren çok sayıda uzman firma bulunuyor.

BMC Otomotiv, Busworld fuarının hem Türkiye’de hem Belçika’da düzenli katılımcısı konumunda; ancak 2018 yılı BMC Otomotiv ve Busworld arasında önemli bir kilometre taşını oluşturacak. Çünkü BMC Otomotiv üç bin metrekarelik bir standda ürünlerini sergileyecek ki bu büyüklükte bir stand daha önce Türkiye’de hiç kiralanmamıştı.

Busworld Direktörü Mieke Glorieux, BMC‘ye bu kadar büyük bir stand ile yeniden hoş geldin demek bizim için bir onur. Geçen ekim ayında Busworld Avrupa‘da Neocity otobüsleriyle birçok markayla yarışarak Busworld tasarım ödülüne layık görüldüler. Standlarını ve İzmir’de sergileyecekleri araçları görmek için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde yorum yaptı.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz