BMC’den Cumhurbaşkanlığı’na özel zırhlı otobüs

0
2143
BMC_Zirhli_Otobus__2_
BMC zırhlı makam otobüsü

Türkiye’nin önder otomotiv firmalarından BMC, Cumhurbaşkanlığı için özel olarak tasarladığı zırhlı otobüsün üretimini gerçekleştirdi. BMC’nin zırhlı makam otobüsü, son teknoloji donanımı ve modern tasarımıyla, sağlamlığı, güvenliği, yüksek kalite ve konforu bir arada sunuyor.

Türkiye’nin yerli ve milli otomotiv firması BMC tarafından Cumhurbaşkanlığı için özel olarak tasarlanan BMC zırhlı makam otobüsü, üst düzey devlet erkânının da uzun karayolu seyahatlerinde güvenle kullanılabilecek.

Dokuz yolcu sığasıyla konforlu, işlevsel ve oldukça geniş bir seyahat alanı sunan zırhlı otobüsün, yüksek seviye balistik korumalı kapsülü, 360 derece görüş sağlayan güvenlik kamera sistemi, 450 beygir güç ve 2350 Nm tork üreten güçlü ve çevik Euro 6 dizel motoru, konforlu ve verimli sürüş için 12 ileri otomatik şanzımanı ve uzun menzile elverişli 500 litre yakıt deposu bulunuyor.

Cumhurbaşkanlığı’nın hizmetine sunulan, yüksek güvenlik ve konforla seyahat edilebilmesi amacıyla üretilen BMC zırhlı makam otobüsü, kişiselleştirilmiş yenilikçi tasarımıyla da dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here