Barsan Global Lojistik, Türkiye’nin en büyük deposunu inşa ediyor

0
2950
Renault Trucks


Barsan Global Lojistik (BGL), 2016 hedeflerini başarıyla gerçekleştirerek, 2017 yılına iddialı girdi. Gebze’de 30 milyon dolar yatırımla Türkiye’nin en büyük deposunu inşa etmeye başlayan BGL, yeni yatırımıyla 500 kişiye daha istihdam sağlayacak.

Barsan Global Lojistik (BGL), yatırımlarıyla büyümeye ve hizmet alanını genişletmeye devam ediyor. Gebze’de 30 milyon dolara mal olacak yeni bir depo inşa etmeye başlayan BGL, bu yatırımla 500 kişiye istihdam sağlayacak. Proje tamamlandığında 75 bin metrekarelik kapalı alanı bulunan bu yapı, Türkiye’nin en yüksek hacimli lojistik merkezi olacak. Gebze’de inşasına başlanan deponun bir yıl içinde tamamlanarak, perakende kategorisindeki ürünler için kullanılması planlanıyor.

Yatırımla büyümeye devam

BGL’nin özgün girişimlerle sürekli yenilenerek büyümesinden gurur duyduklarını ifade eden Barsan Global Lojistik şirket kurucusu ve sahibi Kamil Barlın, şunları söyledi: “Barsan Global Lojistik olarak Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veriyoruz. Bugün itibariyle hizmet verdiğimiz müşteri sayımız 5 bini aştı. Geldiğimiz nokta, 35 yıllık çabanın ve güvenin sonucudur. Müşterilerimizin memnuniyetle karşıladığı yatırımlara ve aralıksız büyümeye 2017 yılında da devam edeceğiz.

Yurt dışında 20 yeni merkez açılacak

2016 yılında büyüme hedeflerini ve yatırım planlarını başarıyla uygulayan BGL, 22 ülkedeki 59 lojistik merkezde faaliyetlerine devam ediyor. Önümüzdeki yıl yurtdışında 20 merkez daha açacak olan Barsan Global Lojistik, yurtiçinde de yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz