Barsan Global Lojistik’e ödül

1
2968

Türkiye’nin bütünleşik lojistikte öncü ismi Barsan Global Lojistik, yurtiçinin yanı sıra özellikle son yıllarda yurtdışında gerçekleştirdiği başarılı hizmet ve operasyonlarıyla “Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü”ne layık görüldü.

Hizmetlerini “Düşünce Hızında Lojistik” şiarıyla yürütmeyi ilke edinen Barsan Global Lojistik, 22 ülkedeki 59 lojistik merkezinde uzman kadrosuyla yürüttüğü çalışmaları dolayısıyla Türkiye’nin Sınırları Aşan Lojistik firması ödülüne layık görüldü.

2.Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri töreni sektörün önemli isimlerini bir araya getirdi. Yarışmada sonuçlar, www.lojistikhatti.com üzerinden yapılan oylama ile belirlendi.

Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri kapsamında 14 kategoride ödülün verildiği gecede, “Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü”nü Barsan Global Lojistik aldı. Ödülü Barsan Global Lojistik adına Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çaptuğ’a DEİK Lojistik İş Konseyi Başkanı Turgut Erkeskin verdi.

Kamil Barlın: “En iyi olabilmek için çalışıyoruz

Barsan Global Lojistik’in kurucusu ve sahibi Kamil Barlın, Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü’nün Barsan Global Lojistik’in sadece Türkiye’deki değil, yurtdışındaki başarısının da tescili anlamına geldiğini belirterek, şunları söyledi: “Barsan Global Lojistik olarak büyüme hedeflerimizi ve yatırım planlamamızı eksiksiz olarak uygulamaya devam ettiğimiz bir dönemdeyiz. 22 ülkede 59 lojistik merkezde yürüttüğümüz faaliyetlerimize 2017 yılında 20 yeni merkez daha açarak devam edeceğiz. Barsan Global Lojistik olarak hedefimiz, dünya ekonomisinin yoğun olduğu ülkelerde ülkemizi temsil ederek büyümek, aynı zamanda ‘en kaliteli hizmeti’ vermede de en iyi olabilmek. Gerek coğrafi dağılım gerek çalışan sayımız gerekse de yönettiğimiz iş hacmimizle markamızın küresel vurgusuna uygun bir şekilde hedeflerimiz doğrultusunda büyümeye devam ediyoruz.

Kamil Barlın: “Ödül 35 yıllık çaba ve güvenin sonucu

Kamil Barlın, sözlerine şöyle devam etti: “Barsan Global Lojistik olarak Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veriyoruz. Bugün itibariyle hizmet verdiğimiz müşteri sayımız beş bini aştı. Geldiğimiz nokta ve aldığımız bu ödül, 35 yıllık çabanın ve güvenin sonucudur. Müşterilerimizin memnuniyetle karşıladığı yatırımlara ve aralıksız büyümeye 2017 yılında da devam edeceğiz.

Barsan Global Lojistik’in kurucusu ve sahibi Kamil Barlın

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz