ZF, Barsan Global Lojistik’in dijitalleşme serüvenini destekliyor

0
101
Transics_Pro_TX-TRAILERPULSE-w-Battery_01
ZF, Türkiye merkezli Barsan Global Lojistik’in filosunu TX-SKY yerleşik bilgisayarları ve TX-TRAILERPULSE gelişmiş treyler takip sistemi ve uzaktan arıza teşhis çözümleri de dahil olmak üzere sektör lideri Transics markalı telematik çözümleriyle donatıyor.

ZF, Avrupa ve Ortadoğu’da ticari araçlarını Transics markalı gelişmiş bağlanabilirlik çözümleriyle donatmak üzere global bir entegre lojistik hizmetleri tedarikçisi olan Türkiye merkezli Barsan Global Lojistik ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

ZF’nin WABCO’yu satın almasıyla oluşturulan Ticari Araç Kontrol Sistemleri Departmanı, yapılan anlaşma kapsamında Barsan’ın 800 kamyon ve bin treylerini, Transics markalı TX-SKY yerleşik bilgisayarları ve TX-TRAILERPULSE gelişmiş treyler takip sistemi ile birlikte uzaktan arıza teşhis çözümleriyle donatacak. Bulut tabanlı dijital servis platformlarıyla bağlantılı olarak TX-CONNECT ve TX-TRAILERFIT; filolara treyler durumuna erişim sağlarken, aynı zamanda treyler kapasitesini ve kullanımını optimize etmeye yardımcı olan operasyonel verilere de gerçek zamanlı olarak erişim sağlıyor.

Transics-TX-SKY
Bulut tabanlı dijital servis platformlarıyla bağlantılı olarak TX-CONNECT ve TX-TRAILERFIT; filolara treyler durumuna erişim sağlarken, aynı zamanda treyler kapasitesini ve kullanımını optimize etmeye yardımcı olan operasyonel verilere de gerçek zamanlı olarak erişim sağlıyor.

Gerçek zamanlı filo yönetim imkanları ve veriye dayalı sunduğu bilgiler sayesinde, ZF’nin gelişmiş Filo Yönetim Çözümleri (FMS), dijital dönüşüm serüvenini destekleyerek ve operasyonel verimliliğini artırarak Barsan’ın güçlü müşteri hizmetlerinde ve kalite odaklı yaklaşımında daha da fark yaratmasını sağlayacak.

Bu anlaşma ZF’nin uzun süreli Türk ortağı olan İntermobil ile yakın bir işbirliği içinde gerçekleştirildi.

Barsan Global Lojistik’in kurucusu Kamil Barlın, “Günümüzün oldukça rekabetçi lojistik pazarında dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf lojistik desteği sunabilmek bizim için büyük önem taşıyor, bu yüzden de ZF gibi ortaklarımızla azmimizi ve değerlerimizi paylaşabilmek oldukça önemli. Avrupa çapındaki servis ağı ile birlikte, ZF’nin kamyon ve treylerlere yönelik gelişmiş Filo Yönetim Çözümü imkanları verimlilik kazanımları sağlamanın yanı sıra dijitalleşme serüvenimizi daha da hızlandırmaya destek olacaktır.” dedi.

Transics__TX-TRAILERPULSE
Transics TX-TRAILERPULSE gelişmiş treyler takip sistemi

Barsan, Avrupa ve Asya ile Birleşik Devletler ve Çin de dahil olmak üzere 38 ülkede yer alan 74 merkeziyle hizmetlerini global şirketlere sunuyor.

İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya da “ZF’nin Türkiye’deki uzun süreli temsilcisi ve distribütörü olarak, ZF’nin bu önemli bölgedeki daimi büyümesini destekleyerek ortaklığımızı daha da geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Barsan-Global-Logistics-(2)
Barsan’ın 800 kamyon ve bin treylerden oluşan filosu, ZF’nin lider Transics markalı bağlanabilirlik çözümleriyle donatıldı.

Ticari Araç Kontrol Sistemleri ile EMEA Dijital Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Peter Bal ise şunları söyledi: “ZF, Barsan’ın global liderlik konumunu değerli bir müşteri olarak ağırlamaktan gurur duyar. Gelişmiş bağlanabilirlik çözümlerimizin Barsan’ın dijitalleşme serüvenini destekleyeceğine ve gelişmiş müşteri hizmetlerini bir üst seviyeye taşıyacağımıza inanıyoruz.

Bal, şöyle devam etti: “Bu anlaşma, ZF’nin pazardaki lider konumunu güçlendirerek Türkiye’deki stratejik önem taşıyan otomotiv pazarında devam eden büyümemize dikkat çekmektedir ve kamyon ve treylerler için entegre çözümlere yönelik kapsamlı portföyümüzün sunduğu katma değerin en güncel kanıtıdır. Türkiye’de devam eden desteği ve iş birliği için uzun süreli ortağımız İntermobil’e teşekkürlerimizi sunarız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here