Anadolu Isuzu, üstyapı firmalarıyla buluştu

0
1894
Renault Trucks

Anadolu Isuzu, iş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmek ve yeni başarılara birlikte imza atmak için bir dizi yeni uygulamayı hayata geçirdi. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, yeni kullanıma açtıkları üstyapıcı internet sitesinin iş ortaklarına avantaj sağlayacağını söyledi. Arıkan, kasım ayında tavsiye edilen üstyapıcılar sistemini de uygulamaya alacaklarını açıkladı.

Anadolu Isuzu, 75 firmayla bir araya geldiği üstyapıcılar toplantısında, yeni uygulamalarından bahsetti. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Belirlediğimiz kriterlere uyan firmaları, ‘Isuzu tarafından tavsiye edilen üst yapıcı” olarak sertifikalandıracağız.” dedi. Türkiye’nin her bölgesinden sektörün önde gelen üstyapı firmalarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, yeni hayata geçirilen Isuzu Üst Yapıcı Portalı’nın da tanıtımı yapıldı.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan

Tuğrul Arıkan: “Bu başarı hepimizin”

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, konuşmasına Anadolu Isuzu’nun bugününü ve gelecek hedeflerini anlatarak başladı. 2016 yılında ihracat pazarlarındaki büyümeyi 2017’nin ilk yarısına da taşıdıklarını kaydeden Tuğrul Arıkan, şöyle devam etti: “Bir önceki yıla göre toplam ihracat hacmimizi yüzde 63 artırmayı başardık. Bir sanayi şirketi olmanın yanı sıra, 2009’da kurduğumuz Ar-Ge merkeziyle, teknolojiye de yatırım yapan bir şirketiz. Yeni model geliştirme, yeni teknolojilerin uygulanması, çevreye duyarlı araç geliştirme ve yeni araç tasarımı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geliştirdiğimiz yolcu taşıma araçlarımızın yanı sıra, yine Anadolu Isuzu’nun Türkiye’de geliştirdiği, iç piyasanın önderi olan NPR 10, tüm Isuzu’nun dünya ağında kabul gördü ve Türkiye’den yurtdışı pazarlara, Isuzu distribütörlerine gönderilmeye başlandı. Bu başarı hepimizin. Hedefimiz, üç yıl içerisinde, yani 2020 yılında 60’a yakın ülkeye ulaşmak ve ihracatta toplam satışlardan aldığımız payı yüzde 30’ların üzerine çıkarmak.

Tuğrul Arıkan: “Gücümüz birlikteliğimiz”

Hedeflerinin iş ortaklarıyla birlikte büyümek olduğunu da aktaran Tuğrul Arıkan, sözlerine şöyle devam etti: “Üstün kaliteli motorlarımız, son teknoloji güvenlik sistemlerimiz, konfor artırıcı özelliklerimiz, düşük maliyetlerimiz, operasyonel üstünlüklerimiz ve siz değerli iş ortaklarımızın katkılarıyla bugünlere ulaştık. Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda üstün kaliteli ürünler sunma önceliğimizin son vurgusunu da üstyapı ile aracımız arasındaki doğru uyumla sağlıyoruz. Bu işbirliğimizi çok daha geliştirmek, güçlendirmek, birlikte kazanmak istiyoruz. Bunun için de yeni uygulamaları hayata geçiriyoruz. Anadolu Isuzu üstyapıcı internet sitemizi sizlere daha hızlı ve anında yardımcı olabilme hedefiyle gerçekleştirdik. Bu siteye üye olarak, ihtiyacınız olan tüm bilgileri görebilecek, Anadolu Isuzu tarafından üretilen araçların tüm teknik bilgilerine ulaşabileceksiniz. Bunun ardından, kasım ayında, tavsiye edilen üstyapıcılar sistemini de uygulamaya alacağız. Başvurularınız üzerine, yapacağımız denetimlerle belirlediğimiz kriterlere uyan üstyapı firmalarını ‘Isuzu tarafından tavsiye edilen üstyapıcı’ olarak sertifikalandıracağız. Biliyoruz ki ‘Gücümüz Birlikteliğimiz’…

Anadolu Isuzu Kamyon Pick-up İş Birimi Direktörü Yusuf Teoman

Orta sınıfta her üç kamyondan biri Isuzu

Üstyapıcılar toplantısında Tuğrul Arıkan’ın ardından söz alan Kamyon, Kamyonet ve Pick-up İş Birimi Direktörü Yusuf Teoman, Türkiye’de trafiğe çıkan her üç orta sınıf kamyondan birinin Isuzu olduğunu dile getirdi. Bu başarının Japon ortaklar tarafından da benimsenerek Türkiye’deki pazar koşullarına uygun olarak geliştirilmiş NPR 10’un Avrupa’ya ve diğer ülkelere ihracatına başlandığını da vurgulayan Yusuf Teoman, sözlerine şöyle devam etti: “Sağlamlığı, uzun ömrü ve yüksek ikinci el değeriyle Isuzu tam bir profesyonel kullanıcı dostudur. Halen, 1984’ten beri üretilip satılan Isuzu kamyonların yüzde 85’i trafikte çalışır durumda. Türkiye’de üretmenin, üretici olmanın gururunu üstyapıcılarla beraber katma değer yaratarak, kaliteli, birbirine uyumlu, kullanım sırasında problem çıkarmayacak şekilde ihtiyaca uygun olarak tamamlanmış ürünleri Türk ekonomisine sunarak yaşıyoruz.

Isuzu’nun yurtiçi ve yurtdışında her noktaya yayılmış servis noktalarıyla satış sonrasında müşteriyi yalnız bırakmadığını ve güçlü satış bayileriyle de Türkiye kamyon pazarının yüzde 80’inin oluştuğu illerde ve çevrelerinde müşteriye ulaştığını açıklayan Yusuf Teoman, daha sonra sözü Anadolu Isuzu Kamyon Ürün Yöneticisi Veysel Çataltepe’ye bıraktı.

Anadolu Isuzu Kamyon Ürün Yöneticisi Veysel Çataltepe

Isuzu Profesyonel Seri

Veysel Çataltepe, değişen düzenlemelere uyum sağlamanın ancak ortak çözümler yaratarak sağlanabildiğini belirterek, bu yüzden müşteriye kesintisiz ve sorunsuz ulaşmak için birlikte çalıştıklarını söyledi. Daha sonra üstyapıcının işini kolaylaştıran “Isuzu Profesyonel Seri”si hakkında ayrıntılı bilgi veren Çataltepe, sunumunda değişime uyum sağlamanın ve yarınların göstergelerini bugünden okuyarak geleceğe hazır olmanın önemini vurguladı.

Anadolu Isuzu üstyapıcılar toplantısı, fabrika bahçesinde farklı üstyapılara sahip Isuzu ürün yelpazesinin yakından incelenmesiyle son buldu.

Anadolu Isuzu, 75 firmayla bir araya geldiği üstyapıcılar toplantısında, yeni uygulamalarından bahsetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz