Anadolu Isuzu, IAA Hannover Fuarı’nda 5 yeni modelini tanıtacak

2
756
Isuzu Citiport 18

Anadolu Isuzu, tüm dünyanın yakından takip ettiği IAA Hannover 2018 Ticari Taşıtlar Fuarı’nda 5 yeni aracının ilk gösterimini yapmaya hazırlanıyor. 11’inci salonda G30 standında yer alacak olan Anadolu Isuzu; Citiport 18, Citiport 12 HyPer, Novociti Life Premium, Visigo HyPer, Turquoise ve Türkiye’nin ilk yüzde 100 elektrikli kamyonunu sergileyecek.

Tüm dünyanın merakla beklediği IAA Hannover Ticari Taşıtlar Fuarı, 20-27 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenecek. Bu yıl fuarda 5 yeni aracının tanıtımını yapacak olan Anadolu Isuzu, 11’inci salonda G30 standında yer alacak. Ticari taşıt sektörünün son teknolojileri, yeni modelleri ve ulaşım sektöründeki yenilikleri aynı çatı altında buluşturan IAA Hannover 2018’de Anadolu Isuzu’nun başrol oyuncuları Türk mühendislerin geliştirdiği yüzde 100 elektrikli kamyon modeli, Isuzu Novociti Life Premium, Visigo ve Citiport otobüslerinin farklı sürümleri olacak.

Isuzu Citiport 12 HyPer

Anadolu Isuzu, yeni araçlarıyla fuara damga vuracak

Anadolu Isuzu, 5 yeni modeliyle IAA Hannover 2018’e damgasını vuran Türk markası olmaya hazırlanıyor.

Isuzu markasının son yıllarda ihracatta parlayan yıldızı olan Isuzu Citiport, yeni iki farklı sürümüyle Hannover Fuarı’nda yer alacak. Citiport 18, yüksek yolcu sığasına sahip, özellikle yoğun hatlarda hizmet verebilecek yapısıyla başta Doğu Avrupa olmak üzere tüm yurtdışı pazarlarında ve Türkiye’de Hannover Fuarı sonrasında müşterilerin beğenisine sunulacak.

Isuzu Novociti Life Premium

Anadolu Isuzu standında sergilenecek bir diğer önemli otobüs ise Citiport’un 9.0 lt’lik motora sahip yeni HyPer sürümü. Arazi şartları bakımından dik yokuşlara sahip olan Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, ülkemizdeki belli başlı şehirlerde de ihtiyaçları karşılayabilecek Citiport 12 HyPer’in motoru 340 beygir güç ve 1485 Nm azami tork üretiyor.

Dünyada ve Türkiye’de Busworld 2018 Fuarı sonrası satışa sunulan ve pazara girdiğinden itibaren Anadolu Isuzu’nun en fazla satışa sahip modellerinden biri olan Isuzu Novociti Life ise yeni Premium donanımıyla ilk kez IAA Hannover 2018’de sergilenecek. Yeni Isuzu Novociti Life Premium, daha çok tasarımsal ve konfor artırıcı bir dizi değişiklikleri kapsıyor. Avrupa’yla birlikte Türkiye’de de satışına başlanacak olan Novociti Life Premium, ısıtmalı sürücü koltuğu, ahşap görünümlü zemin, şerit uyarılı titreşimli direksiyon, yeni tasarıma sahip far ve stop lambaları, yeni torpido, yeni tavan kaplamaları, yeni yolcu koltuğu deseni, yolcu dayanma alanları ve 3’lü tutamaklar gibi eklentilerden oluşuyor.

Isuzu Visigo HyPer

Isuzu Visigo ise yeni HyPer sürümüyle ziyaretçilerin karşısına çıkacak. Visigo HyPer’in 6.7 lt’lik Cummins motoru 320 bg güç üretiyor.

Anadolu Isuzu’nun midibüs sınıfındaki amiral gemisi olan Turquoise modeli ise fuarda 2+1 koltuk dizilimi, tuvalet ve ekstra konfor donanımı içeren VIP paketi ile katılımcıların beğenisine sunulacak.

Isuzu Turquoise

Türkiye’nin ilk yerli elektrikli kamyonu Anadolu Isuzu’dan

19 Eylül günü saat 16:00’da IAA Hannover 2018 Fuarı’nda basın tanıtımı gerçekleştirecek olan Anadolu Isuzu, Ar-Ge’sini yerli proje ortakları ile birlikte yüzde 100 Türk mühendislerin gerçekleştirdiği elektrikli kamyonunun da tanıtımını gerçekleştirecek.

Anadolu Isuzu’nun yerli proje ortakları ile birlikte geliştirdiği yüzde 100 elektrikli 6.6 ton taşıma sığalı kamyon, AC şarj birimiyle 4 saatte tam dolu hale gelebiliyor. Ayrıca DC tipi özel şarj birimleriyle sadece yarım saat gibi çok kısa bir sürede aküler yüzde 100 doldurulabiliyor. Şehiriçi taşımacılığında sıfır karbon yayım çözümü sunacak olan Türkiye’nin ilk yerli elektrikli kamyonunun dünya tanıtımı IAA Hannover 2018 fuarında gerçekleştirilecek.

Isuzu yüzde 100 elektrikli kamyon

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here