Fuji Heavy Industries Ltd.’nin adı Subaru Corporation olarak değişti

0
1721

Fuji Heavy Industries Ltd. şirketi (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adını Subaru Corporation olarak değiştirdi.

Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adının Subaru Corporation olarak değiştirildiğini duyurdu. Değişikle ilgili Ebisu Tokyo’daki Genel Merkez binasında ve Japonya’da bulunan diğer üç tesiste şirket çalışanlarının katılımıyla isim değiştirme töreni düzenledi. Genel merkezdeki törende Japonya’da Ekim 2016’da piyasaya sürülen yeni Impreza ve 412EP helikopterin gelişmiş bir sürümünün büyük ölçekli bir modeli sergilenerek Subaru’nun otomotiv ve havacılık-uzay sektörlerinde özel bir dünya markası olarak büyüme arzusu gözler önüne serildi. Törende günün anlam ve önemini aktaran broşürler ve yeni tasarlanan grup yaka rozetleri çalışanlara dağıtıldı.

Törende konuşan FHI Başkanı ve CEO’su Yasuyuki Yoshinaga, şunları söyledi: “Uzun zamandır mükemmel ürünler yapmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda çalışmalarımız, sadece iyi ürünler üretmek değil, Subaru müşterilerine özel değerler oluşturmaya doğru genişleyerek yön değiştirdi. Şirket adında yapılan bu değişiklik, Subaru’nun değer sağlayan bir marka olarak başarıya ulaşma azminin bir göstergesi. Müşteriler memnun olduğunda, biz de mutlu yüzler görürüz. Daha fazla gülen yüz ve daha fazla ‘Subarusever’ görmek istiyoruz. Yeni şirket adımızla birlikte, Subaru’yu çok daha iyi yerlere taşıyacağımızdan eminim.

Yasuyuki Yoshinaga, “Yönetim felsefemiz ‘Müşteri önce gelir’ ilkesine dayanıyor. Bu amaçla güçlü bir pazar duruşu sergiliyoruz. Uzun yıllar içinde oluşturduğumuz Subaru’nun değerlerini müşterilerimize sunmaya devam etmek için çalışmalarımızı artırarak daha da sürdürülebilir bir büyümeyi hedefliyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz