Alpet’in yeni istasyonu Antalya’da açıldı

1
519

Büyüme hedeflerine ulaşmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Alpet, yeni istasyonunu Antalya’da açtı. Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’da yeni bayi yatırımı yapan Alpet, Akdeniz Bölgesi’ndeki istasyon ağını genişletmeyi sürdürüyor.

Uras Akaryakıt bünyesinde faaliyete geçen en yeni yapıdaki Alpet istasyonunun açılışı 16 Kasım Cuma günü gerçekleşti. Açılış törenine Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Bahattin Bayraktar, Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci’nin yanı sıra Altınbaş Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Petrol Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt, Altınbaş Petrol Bayi Satışları Müdürü Murat Batmaz, Ege Bölge Müdürü Mehmet Kara ve Saha Müdürü Murat Güven katılım sağladı.

‘‘Akdeniz Bölgesi’nde emin adımlarla büyüyoruz”

Alpet Uras Akaryakıt açılış töreninde konuşan Altınbaş Petrol Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt,2018 yılı büyüme hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ülkemizin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz. Önem verdiğimiz bölgelerin başında gelen Akdeniz Bölgesi’nde büyüme çalışmalarımızı emin adımlarla sürdürüyoruz. Her açtığımız yeni istasyonumuz bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştırıyor.” dedi.

Günlük hedef bin 500 araç girişi

Akdeniz Bölgesi’nde büyüme hedefleri doğrultusunda Uras Akaryakıt ailesi ile birlikte işbirliğine imza attıklarını belirten Ali Murat Yeşilyurt,Merkezi konumu ile ziyaretçilerimizin uğrak noktası olacak istasyonumuz için günlük bin 500 araç girişi hedefliyoruz. Akdeniz Bölgesi’ndeki en yeni istasyonumuzda ziyaretçilerimiz Alpet’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanma imkanı bulacak.’’ dedi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here