UEFA Kupası Türkiye’ye geliyor

0
1179
Enterprise, 5-6 Şubat’ta UEFA Kupası’nı Türkiye’ye getirecek.
Renault Trucks

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Rent-A-Car, 5-6 Şubat tarihlerinde UEFA Kupası’nı Türkiye’ye getiriyor. 2015 yılından bu yana UEFA Avrupa Ligi’nin resmi sponsorlarından olan Enterprise, Bakü’de gerçekleşecek final müsabakası öncesinde kupayı iki gün boyunca İstanbul’da sergileyecek.

Futbol tarihine 1971-72 sezonuyla beraber giren ve geride kalan 48 yılda Avrupa’nın en önemli futbol müsabakaları arasındaki yerini alan UEFA Avrupa Ligi, bu yıl Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek finalle sahibini bulacak. Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Rent-A-Car, özgün tasarımıyla dünyada futbolun sembollerinden birisi olarak gösterilen UEFA Kupası’nı, Bakü’deki dev final öncesinde 5-6 Şubat tarihlerinde İstanbul’da sergileyecek.

Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün

Enterprise’ın 2015 yılından bu yana UEFA Avrupa Ligi’nin resmi sponsorları arasında yer aldığını belirten Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, “Geçtiğimiz yıl yapılan işbirliği anlaşması çerçevesinde UEFA sponsorluğumuz, 2021 yılına kadar uzatıldı. Yani, Avrupa’nın en prestijli futbol müsabakalarından UEFA Avrupa Ligi’ne olan desteğimiz toplamda 7 yılı kapsayacak. Bu kapsamda UEFA Kupası, 5-6 Şubat’ta İstanbul’da olacak ve çeşitli etkinliklerle kupayı halkımızla buluşturacağız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz