Volkswagen Ticari Araç’tan kampanya

0
1017

Volkswagen Ticari Araç,  yeni kampanyasıyla Volkswagen Caddy 2.0 litre TDI kombi  sürümlerinde 7 bin TL’ye varan indirim olanağı sunuyor.

14 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Volkswagen Ticari Araç, ayrıca ürün yelpazesinde yer alan Transporter, Caravelle ve Amarok modellerinde de indirim olanakları sunuyor. Transporter modelinde 4 bin 500 TL, Caravelle modelinde 6 bin 500 TL ve Amarok için ise 8 bin TL’ye varan indirim uygulanıyor.

Yüksek performanslı motor

6 ileri DSG ve 5 ileri manuel olmak üzere iki farklı şanzıman seçeneğiyle sunulan Volkswagen Caddy’de, düşük yakıt tüketimi sunan 2.0 litre TDI motoru 102 beygir güç ve 250 Nm tork üretiyor. Geniş devir aralığında yüksek performansla yük taşıyabilmeye olanak veren motor, daha düşük devirde en yüksek beygir gücüne ulaşarak seri ve atak sürüş olanağı sunuyor.

Yüksek güvenlik sistemleri

Caddy modellerinde standart olarak sunulan “Yorgunluk Tespit Sistemi” sürüş hareketlerinde yorgunluk tespit ettiği anda, sürücüyü yolculuğa ara verilmesi konusunda hem görsel hem de sesli olarak uyarıyor.

venlik sistemlerinden bir diğeri de “İkincil çarpışma önleme asistanı“. Volkswagen Caddy’de standart olarak sunulan sistem olası bir ikincil çarpışmayı önlemek amacıyla ilk çarpışmadan sonra aracı frenliyor. İki bağımsız duyarga sayesinde çarpışmanın derecesini algılıyor ve çarpışma yeterince kuvvetliyse aracı frenliyor ve hızını 10 km/s’ye kadar düşürüyor. Frenleme esnasında sürücü aracın kontrolünü istediği zaman devralabiliyor.

Yeni radyo sistemi

Volkswagen Caddy’de standart olarak sunulan radyonun renkli 5 inç dokunmatik ekranı üzerinden hem araç bilgileri takip ediliyor hem de radyo kontrol edilebiliyor. Sistem, MP3 ve WMA uyumlu CD çalar, harici SD kart/AUX-IN/USB desteği ile istenilen kaynaktan müzik dinleme keyfi sunarken, Bluetooth özelliği cep telefonu veya tabletlerde bulunan müziklere erişim sağlayıp, telefon görüşmelerinin de güvenli bir şekilde gerçekleşmesine olanak sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz