Alfa Romeo Racing ORLEN’in resmi kamyon ortağı IVECO, takımın lojistik filosuna IVECO S-WAY kamyonlar teslim etti

0
189
IVECO-S-WAY_Sauber-01
Alfa Romeo Racing ORLEN takımının 2019 yılından bu yana resmi kamyon ortağı olan IVECO, beş adet IVECO S-WAY kamyon teslim etti.

Alfa Romeo Racing ORLEN takımının 2019 yılından bu yana resmi kamyon ortağı olan IVECO, beş adet IVECO S-WAY kamyon teslim etti. Yeni araçlar, ekibin şu anda 7 IVECO Stralis kamyon ve bir Daily vanın da yer aldığı lojistik filosunu kısmen yeniledi.

Yeni IVECO S-WAY kamyonlar, önümüzdeki sezon boyunca takımın ekipmanlarının tüm Formula 1 Avrupa Grand Prix mekanlarına güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlamak için mevcut Alfa Romeo Racing ORLEN filosuna katılacak. IVECO araçların kanıtlanmış geçmiş performansı, çok çeşitli uç koşullardaki güvenilirlikleri ve olağanüstü yakıt ekonomisi ve düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti, Alfa Romeo Racing ORLEN’in kamyon iş ortağı seçiminde anahtar etkenler.

IVECO Marka Başkanı Thomas Hilse, konuyla ilgili olarak “Alfa Romeo Racing ORLEN ile ortaklığımızdan gurur duyuyoruz ve bu yeni IVECO S-WAY kamyon siparişi ile araçlarımıza olan güvenlerini tazeledik. Aynı değerleri, ihtirasları ve tutkuları paylaşıyoruz: Güçlü bir ekip ruhu ile mükemmellik için çabalıyoruz, performansın sınırlarını sürekli zorluyoruz. Spor dünyası için tutkuluyuz ve aynı hedef doğrultusunda hareket ediyoruz: zafer. IVECO, Alfa Romeo Racing ORLEN Formula 1 Grand Prix otomobillerini yarış pistlerine taşıyan araçları sağlayarak motor sporlarında köklü bir geleneğe sahip.Yeni yarış sezonunu dört gözle bekliyoruz ve Alfa Romeo Racing ORLEN takımına başarılar diliyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here