Renault Trucks Master Z.E. için artırılmış menzil

0
849
renault-masterze-van
Renault Trucks Master Z.E., yeni 52 kWh akülerle donatıldı. Bu kapasite aracın etkili menzilini 190 km'ye çıkarıyor.

Tamamen elektrikli Renault Trucks Master Z.E., yeni 52 kWh akülerle donatıldı. Bu kapasite aracın etkili menzilini 190 km’ye çıkarıyor. Kentsel ortamlarda çalışan profesyoneller için ideal bir çalışma aracı olan Renault Trucks elektrikli van, 2022 baharında 52 kWh sürümüyle satışa sunulacak.

Daha uzun menzil ve hızlı şarj süresi için yeni aküler

Elektrikli Renault Trucks Master‘ın akü depolama kapasitesi 33 kWh’den 52 kWh’ye çıkarıldı.

Bu yeni kapasite, aracın etkili menzilini 190 km’ye çıkarıyor (WLTP Kent menzili 244 km).

Hızlı şarj cihazıyla Renault Trucks Master Z.E. şimdi 2 saatte yüzde 80 şarj oluyor ve sadece 3 saatte tam şarja ulaşıyor.

Kentiçinde son km teslimatlarına mükemmel uyan bir araç

Sıfır yayım ile Renault Trucks Master Z.E. trafik kısıtlamaları olan kentsel alanlarda bile şehir merkezlerine girmek için ideal.

Ayrıca Renault Trucks Master Z.E. sürücülerin şehirlerde kolaylıkla ve tam bir güvenlik içinde çalışmasını sağlıyor. Elektrikli ticari taşıt, geri görüş kamerası ve kör nokta aynası gibi özel özelliklerle donatılıyor. Renault Trucks Master Z.E., 30 km/s’den daha düşük bir hızda seyrederken aracın yaklaştığı konusunda yayaları uyaran Z.E. Voice sesli uyarı sistemi ile donatılıyor.

Elektrikli Renault Trucks Master, iki yıl veya 100.000 km garantili bir şasi ve 8 yıl veya 160.000 km garantili bir akü ile 3 modelde (van, şasi kabin ve zemin kabin) ve 8 sürümde (3 uzunluk ve 2 yükseklik) elde edilebiliyor.

Renault Trucks Master Z.E.; üreticinin 16 tonluk D Z.E., 19 tonluk D Wide Z.E. ve 26 tonluk D Wide Z.E.‘den oluşan elektrikli kamyon yelpazesini tamamlıyor.

renault-master-chassis
Elektrikli Renault Trucks Master, iki yıl veya 100.000 km garantili bir şasi ve 8 yıl veya 160.000 km garantili bir akü ile 3 modelde (van, şasi kabin ve zemin kabin) ve 8 sürümde (3 uzunluk ve 2 yükseklik) elde edilebiliyor.

Red Edition: Renault Trucks’ın ticari taşıtları 

Dizel muadili gibi elektrikli Master da Renault Trucks ticari taşıtlar için özel bir ticari marka olan Red Edition adı altında pazarlanıyor ve bu nedenle özel donanıma sahip bulunuyor.

Renault Trucks, Red Edition ile ağır vasıta uzmanlığını ve dağıtım ve onarım ağının genişliğini ticari taşıt müşterilerinin hizmetine sunuyor. Üretici, müşterilerine, her tür kamyonun bakım ve onarımında uzman teknisyenleri, sürücülerin programlarına uyacak şekilde uzun sürelerde hızlı araç teslimini, 7/24 yol yardımını ve müşterinin vanı hizmet dışındayken ikame arac verilmesini kapsayan nakliye profesyonellerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir hizmet garantisi sunuyor.

Renault Trucks Master Z.E.’nin teknik özellikleri

  • AYA: 3.1 t ve 3.5 t
  • 57 kW gücünde elektrik motoru
  • Azami tork: 225 Nm
  • Azami hız: 100 km/s
  • Enerji depolama: 52 kWh lityum-iyon aküler
  • WLTP Kent menzili: 244 km
  • Etkili menzil: 190 km’ye kadar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here