IVECO, Roberto Camatta’yı Rusya İş Direktörü olarak atadı

0
342
Roberto-camatta-01
IVECO, Roberto Camatta’yı Rusya İş Direktörü olarak atadı

Roberto Camatta, Rusya ve Beyaz Rusya IVECO İş Direktörü olarak atandı. Roberto Camatta, IVECO’nun küresel organizasyonunda yeni bir rol alan Massimiliano Perri’nin yerine geçti.  

Roberto Camatta, CNH Industrial’a 2004 yılında katıldı. İnşaat ve ticari taşıt sınıflarında Ortadoğu, Afrika, Bağımsız Devletler Toplululuğu ülkeleri ve Merkez Asya’da kazandığı büyük deneyimi yeni rolüne taşıyan Roberto Camatta, son dört yıldır IVECO Türkiye İş Direktörü olarak görev yapıyordu.

Roberto Camatta, IVECO Rusya İş Direktörü olarak IVECO’nun pazardaki yelpazesini ve iş modelini güçlendirmeyi hedefleyen tüm stratejik projelere destek vermeyi sürdürecek. Müşteri memnuniyetini artırmaya ve iş operasyonunun verimliliğini artırarak, daha geniş bir bölgeyi kapsayarak ve marka değerini geliştirerek markanın müşteri altyapısını genişletmeye özel bir önem verecek.

Roberto Camatta, yeni göreviyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “IVECO’nun Rusya’da büyümek için büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyorum. Bu yeni görevimdeki mücadelem, müşterilere daha yakın olarak ve onların ihtiyaçlarını yüksek kaliteli ürünlerimiz ve satış sonrası çözümleriyle karşılamaya özel bir önem vererek ülkedeki IVECO marka algısını güçlendirmek.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here