Özçelik Transport, yine Volvo Trucks’ı tercih etti

0
94

Avrupa da dahil olmak üzere birçok ülkeye soğutuculu birimlerle taşımacılık alanında hizmet veren Özçelik Transport, Volvo Trucks’ın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları’ndan 10 adet FH 460 BG Volvo Trucks çekici teslim alarak filosunu güçlendirdi. Teslimat töreni, Özçelik Transport’tan Yılmaz Özçelik ve Temsa İş Makinaları’nı temsilen Bölge Satış Müdürü Devrim Karataş, Bölge Satış Yöneticisi Umut Şahin ve Bölge Servis Yöneticisi Cihan Kayan’ın katılımı ile gerçekleşti.

Özçelik Transport’un aldığı FH 460 BG Volvo Trucks çekicilerin ileri derece sürüş ve kabin güvenliği, üst düzey sürüş rahatlığı ve yüksek yakıt tasarrufu özellikleri ile uzun yol taşımacılığında tercih edildiğini dile getiren Temsa İş Makinaları yetkilileri, 45 yıla yakın süredir faaliyet gösteren ve 30 adedin üzerinde araç filosu bulunan Özçelik Transport’un filosuna katılan yeni Volvo Trucks çekicilerle soğutucule birimle taşımacılık alanındaki üstün hizmetlerini sürdürmeyi hedeflediğini kaydettiler.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Özçelik Transport’tan Yılmaz Özçelik, şunları dile getirdi: “Lojistik faaliyetlerimizde çevre üzerindeki etkilerimizi önemsiyoruz. Volvo Trucks FH 460 BG çekicileri, sürüş rahatlığı ve yakıt tasarrufunun yanı sıra Avrupa pazarına taşımacılık yapan bir firma olarak AB’nin CO2 yayım standartlarına ve Euro 6 ölçütlerine uygunluğu nedenleriyle tercih ettik. Volvo’ya yaptığımız yatırımın bize kazanç olarak geri döneceğine inanıyoruz.

Bir Cevap Yazın