Özakar Nakliyat’ın filosunun tamamı Volvo Trucks çekicilerden oluşuyor

0
159

Temsa İş Makinaları; balık, çiçek, yaş sebze-meyve, donmuş gıda, çikolata ve ilaç taşımacılığı gibi farklı seçenek taşıma çözümleriyle 2003 yılından bu yana soğutucu birim ile taşımacılık alanında hizmet veren Özakar Nakliyat firmasına 11 adet Volvo FH 460 Bg çekici teslimatı gerçekleştirdi. Mersin merkezli olan ve Ankara’da şubesi bulunan şirketin çekici filosunun tamamı Volvo Trucks araçlarından oluşuyor.

Teslimat töreni, Özakar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Resul Arslan, Genel Müdür Mehmet Can Arslan, Temsa İş Makinaları Volvo Trucks Satış Grup Müdürü Kıvanç Kızılkaya, Bölge Müdürü Devrim Karataş, Bölge Satış Yöneticisi Umut Şahin ve Yedek Parça ve Servis Bölge Yöneticisi Cihan Kayan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Mehmet Can Arslan, teslimatla ilgili olarak “Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sunduğumuz hizmetle, farklılık yaratmayı ilke edinmiş bir firmayız. Volvo Trucks markası, satış ve satış sonrası hizmet ağıyla hedeflerimizi gerçekleştirmekte yardımcı oluyor.” dedi.

Devrim Karataş ise “Filosu tamamen Volvo Trucks çekiciden oluşan Özakar, teslim ettiğimiz 11 adet Volvo FH 460 Bg çekiciyle toplam araç sayısını 44 adede çıkarmıştır. Firma ile çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz ve işbirliğimizin uzun vadede devam etmesini diliyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here