Zeynela Finans Programı ile semi treyler satın alımları Belarus’ta çok daha kolay

0
180
Zeynela_Logo
Soycan Şirketler Grubu’na bağlı olarak Türkiye, Belarus ve Ukrayna’da faaliyet gösteren Zeynela Motor Vehicles, Belarus’taki bankalarla yaptığı anlaşmalarla “Zeynela Finans Programı”nı hayata geçirdi.

Soycan Şirketler Grubu’na bağlı olarak Türkiye, Belarus ve Ukrayna’da faaliyet gösteren Zeynela Motor Vehicles, Belarus’taki bankalarla yaptığı anlaşmalarla “Zeynela Finans Programı”nı hayata geçirdi. Belarus’taki tüm firmaların Zeynela bünyesindeki semi treyler araçlarda minimum satın alma sınırlaması olmaksızın başvurabileceği finans programı ile semi treyler filosunu yenileyecek müşterilere, lojistik ihtiyaçlarını karşılama ve işlerini geliştirme noktasında özel danışmanlık ve kişiye/kuruma uygun leasing ve finansman koşulları sunuluyor.

Yüksek marka kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası lojistik, ulaştırma, inşaat, tarım, savunma sektörlerine yönelik araçlar, ekipmanlar ve yedek parçaların distribütörlüğünü yapan Zeynela Motor Vehicles, Belarus’taki tüm firmaların Zeynela bünyesindeki semi treyler araç alımlarında minimum satın alma sınırlaması olmaksızın başvurabileceği Zeynela Finans Programı’nı tanıttı.

İlk etapta yalnızca Belarus’ta geçerli olan program kapsamında semi treyler filosunu genişletmek ya da yenilemek isteyen firmalar, minimum satın alma sınırlaması olmaksızın programa başvurabilecek. Firmalar Zeynela Finans Programı ile, özel danışmanlık ve kişiye/kuruma uygun leasing ve finansman koşullarından faydalanırken, esnek ödeme seçenekleriyle işlerini geliştirebilme imkânı bulacak.

Program vasıtası ile kısa vadede satışlarını yüzde 50 oranında artırmayı hedefleyen Zeynela, uzun vadede ise Avrupa taşımacılık ağında önemli transit noktalarındaki pazar hakimiyetini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Zeynela Finans Programı:

  • %0,001’den başlayan oranlar;
  • %20’den başlayan peşinat seçenekleri;
  • 5 yıla kadar ödeme vadesi;
  • Esnek ödeme koşulları
  • Para birimleri: BYN, RUR, EUR, USD.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here