Yollando.com, Türkiye’den 71 farklı ülkeye ürün gönderdi

0
152
Yollando_TR_Girisim_Startup_Shop_From_Turkey_To_World_Shopping_Online_Turkish_Product_Package_Forwarding_Service_Tarvenn_Ventures
Türkiye'den dünyaya alışveriş ve paket yönlendirme hizmeti veren Yollando.com, 71 ülkeye gönderim yaparak 21 binden fazla alışverişe aracılık etti.

Türkiye’den dünyaya alışveriş ve paket yönlendirme hizmeti veren Yollando.com, 71 ülkeye gönderim yaparak 21 binden fazla alışverişe aracılık etti.

Alışveriş ve paket yönlendirme servisleri sunan Yollando.com, yurtdışındaki kullanıcılarına Türkiye’de bir teslimat adresi tanımlayarak tüm e-ticaret sitelerinden kolayca alışveriş yapmalarını sağlıyor. Dünya’nın farklı ülkelerindeki kullanıcılarına sunduğu katma değeri artırmak için ise “Benim İçin Al, Paket Birleştirme, Depolama, Paket Takibi ve İndirimli Paket Yönlendirme” gibi çeşitli hizmetler sunuyor. Yollando.com aracılığıyla yapılan online alışverişlerde, ürünlerin yurtdışına transfer maliyeti; paket optimizasyonu servisi sayesinde yüzde 80’e varan oranlarda düşüyor. Gelişmiş teknolojik altyapısı ve kapsamlı servisleri ile Türkiye’nin e-ihracatına katkı sağlayan girişim, bölgedeki önder alışveriş ve paket yönlendirme servisi olmayı hedefliyor.

21 binden fazla alışverişe aracılık ederek 71 farklı ülkeye ürün gönderdik

2018 yılının mart ayında Tarvenn Ventures’dan ilk yatırımını aldıktan sonra kısa sürede gelirlerini 5 kat artıran ve 71 farklı ülkedeki kullanıcılarının Türkiye’den alışveriş yapmasını sağlayan Yollando.com’un kurucusu Serdar Güvenkaya, “Türkiye’nin e-ticaret konusunda sahip olduğu potansiyeli yurtdışına açıyoruz. Türkiye’den alışveriş yapmak isteyen kişilerin uluslararası teslimat, yüksek gönderi ve ürün maliyeti, eksik alternatif ödeme seçenekleri ve alışveriş esnasında yaşayabilecekleri diğer tüm problemlerini çözüyoruz.” dedi. Sundukları Benim İçin Al servisine ayrı bir parantez açmak istediğini belirten Güvenkaya, “Kullanıcılar Benim İçin Al hizmeti ile Türkiye’den istedikleri ürünün linkini Yollando’ya ileterek, vakit kaybetmeden ürüne sahip olabiliyor. Ayrıca 5 dilde sunduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojik altyapı ile Türkiye’den tüm Dünya’ya binlerce ürün göndermeyi başardık.” diye ekledi.

Yollando_Girisim_Startup_Shop_From_Turkey_To_World_Shopping_Online_Turkish_Product_Package_Forwarding_Service_Tarvenn_Ventures
Tarvenn yatırımı sonrası yeni ofisine geçen ve teknolojik altyapısını yenileyen Yollando, kullanıcılarına farklı bir e-ticaret deneyimi yaşatmak istiyor.

Yenilenen altyapı ile büyümeye devam edecek

Tarvenn yatırımı sonrası yeni ofisine geçen ve teknolojik altyapısını yenileyen Yollando, kullanıcılarına farklı bir e-ticaret deneyimi yaşatmak istiyor. Teknolojik altyapısı ve yeni hayata geçirdiği Yollando Shop hizmeti ile tek bir panel üzerinden tüm dünyadaki üyelerinin Türkiye’den hızlı ve kolay alışveriş yapabilmesine imkan sunacak. Yollando Shop hizmeti sayesinde yerel firmalara marka bilinirliği ve yurtdışı pazarına açılma fırsatı sağlamanın yanı sıra satış ve gönderim operasyonlarını uçtan uca yönetme imkanı veren Yollando.com, sağladığı ek hizmetler sayesinde kullanıcılara ve satıcılara maliyet avantajı da sağlayacak. Yeni yatırım turunu bu sene içerisinde tamamlamayı hedeflediklerini belirten Serdar Güvenkaya, operasyon ve pazarlama faaliyetlerini hızlandırarak 3 yıl içerisinde senelik 100 milyon Dolar’lık alışverişe aracılık edeceklerini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here