Yenilenen Renault Master Türkiye’de satışa sunuluyor

0
1205
Yeni_Renault_Master_Panelvan
Yeni Renault Master, daha güçlü ve dinamik ön tasarımı ile birlikte Renault hafif ticari ürün gamındaki diğer modellerle ortak bir görsel kimlik sunuyor

Tamamen yenilenen dış tasarımı ve binek otomobil konforu sunan iç mekanı ile Yeni Renault Master, panel van ve kamyonet seçenekleri ile Türkiye’de hafif ticari müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Yeni Renault Master, daha güçlü ve dinamik ön tasarımı ile birlikte Renault hafif ticari ürün gamındaki diğer modellerle ortak bir görsel kimlik sunuyor. Renault tasarım kimliğini yansıtan C şeklindeki LED gündüz farları ve yükseltilmiş kaput seviyesi, Yeni Master’a güçlü bir görünüm kazandırıyor. Daha kaslı bir görünüme sahip yeni ön tampon ve krom çizgilerle detaylandırılmış yeni ön ızgara ise Yeni Master’ın modern görünümüne katkı sağlıyor.

Yeni_Renault_Master_Panelvan_2
Yeni Master, şık ve kullanışlı özellikleri sayesinde binek otomobiller ile benzer konfor sunuyor.

Yeni Master, şık ve kullanışlı özellikleri sayesinde binek otomobiller ile benzer konfor sunuyor:

  • TFT yol bilgisayarı ile donatılmış yeni bir gösterge paneli,
  • Yeni görünümü ile kalite algısını yükselten yeni havalandırma kanalları,
  • Binek otomobil konforu yaratan yeni direksiyon ve vites topuzu,
  • Kullanıcı dostu ve modern yeni piyano tuş takımını içeren yeni orta konsol.

Acil Fren Destek Sistemi, Elektronik Denge Programı (ESP), Anti Patinaj Sistemi (ASR) ve Yokuş Kalkış Destek Sistemi gibi güvenlik ekipmanlarını standart olarak sunan Renault Master, ayrıca Yan Rüzgar Koruma Sistemi (sadece panel van sürümünde bulunuyor) gibi yeni sürüşe yardımcı destek sistemine de sahip.

Yeni Master, altı ileri manuel vites kutusu ile 2.3L dCi 145 bg, 150 bg ve 165 bg olmak üzere üç farklı motor seçeneğine sahip. Zorlu ve engebeli yol şartlarına yönelik arkadan çekiş ve şehiriçi kullanıma uygun önden çekiş seçenekleri de Yeni Renault Master ile birlikte sunuluyor.

Yeni_Renault_Master_Kamyonet
Yeni Renault Master’in kamyonet sürümleri tek ve çift kabin olmak üzere kısa ve uzun boyutları ile sunuluyor.

Yeni Renault Master, yeni nesil dizel motorları ile öne çıkıyor. Daha verimli ve yayım normlarına uygun yeni 2.3L dCi motorlar, Euro 6d-TEMP / Euro VI standartlarına (sürüme bağlı olarak) uygun ve Twin Turbo teknolojisini içeriyor. 165 bg güç ve 385 Nm‘ye kadar tork sunan yeni dinamik motorlar, 5.8-8.1 l/100km ortalama yakıt tüketim değerleri ile dikkat çekiyor.

Yeni Renault Master’ın, hafif ticari araç müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere panel van sürümünde 8, 9, 11, 13, 15 ve 17 m3 olmak üzere 6 farklı yükleme kapasitesi bulunuyor. Kamyonet sürümleri ise tek ve çift kabin olmak üzere kısa ve uzun boyutları ile sunuluyor.

Yeni ‘Duman gri’ opak renk ise farklı bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

Türkiye’de 1998 yılından bu yana pazarda olan Renault Master, yenilenen yüzü ile 158 bin TL’den başlayan fiyatlarla müşterileri ile buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here