Yeni Peugeot Expert, “Euro 6D-Temp” motorları ve yeni sürümleriyle pazarda

0
319
PEUGEOT_EXPERT-01
“Euro 6D-Temp” ölçütüne uyan Peugeot Expert ailesi, yeni sürümleriyle profesyonel müşterilerin beklentilerini karşılıyor.

Sunulan tüm motor seçenekleriyle “Euro 6D-Temp” ölçütüne uyan Peugeot Expert ailesi, yeni sürümleriyle profesyonel müşterilerin beklentilerini karşılıyor. Peugeot Expert, mevcut Pro ve Premium sürümleri dışında, müşterilerin kullanım amaçları doğrultusunda hazırlanan Grip, Asphalt ve Urban olmak üzere yeni özel sürümler sunuyor.

peugeot-expert-04
Grip sürümü ağır, uzun ve kirli yükler dışında üç kişiyle erişilmesi zor arazilere rahatlıkla ulaşmak üzere geliştirildi. Bu sürüm standart donanımlar dışında yükseltilmiş bir süspansiyon ve motor koruması, Grip Control, üç adet ön koltuk, sürüme bağlı olarak 1.400 kg’ye kadar yük taşıma sığası ve tam boy stepne gibi özelliklerle yollara çıkıyor.

Grip sürümü; ağır, uzun ve kirli yükler dışında üç kişiyle erişilmesi zor arazilere rahatlıkla ulaşmak üzere geliştirildi. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu sürüm standart donanımlar dışında yükseltilmiş bir süspansiyon ve motor koruması, Grip Control, üç adet ön koltuk, sürüme bağlı olarak 1.400 kg’ye kadar yük taşıma sığası ve tam boy stepne gibi özelliklerle yollara çıkıyor. Grip sürümü; üç kişilik kabine sahip, standart ve uzun olmak üzere iki farklı gövde tipiyle BlueHDi 120 S&S MT6 ve BlueHDi 150 S&S MT6 motor seçenekleriyle sunuluyor.

peugeot-expert-03
Asphalt sürümü standart ve uzun dışında 5+1 camlı van gövde tipleriyle BlueHDi 120 S&S MT6, BlueHDi 150 S&S MT6 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor seçenekleriyle sunuluyor.

Asphalt sürümü; direksiyon başında harcadığı süreyi hesaplamayan, rahatlık ve güvenlik arayan profesyoneller için tasarlandı. Bu sürümde standart olarak 7 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekranlı radyo ile Mirror Screen, Hız Sabitleme Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Trafik Levhası Tanımlama ve Önerme Sistemi, Far Asistanı, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Far ve Yağmur Duyargası, Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, akustik paketi, elektrikli aynalar, manuel klima, sis farları ve ön arka Park Asistanı gibi özellikleri devreye giriyor. Asphalt sürümü; standart ve uzun dışında 5+1 camlı van gövde tipleriyle BlueHDi 120 S&S MT6, BlueHDi 150 S&S MT6 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor seçenekleriyle sunuluyor.

peugeot-expert-10
Urban sürümünde standart olarak 7 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekranlı radyo ile Mirror Screen, Anahtarsız Giriş Sistemi, Visiopark 180° Geri Görüş Kamerası, ön ve arka Park Asistanı, Kör Nokta Uyarı Sistemi, elektrikli aynalar, manuel klima ve sis farları gibi özellikler sunuluyor.

Urban sürümü; konfor, ataklık ve kolay park etme özelliklerini bir arada sunuyor. Bu sürümde standart olarak 7 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekranlı radyo ile Mirror Screen, Anahtarsız Giriş Sistemi, Visiopark 180° Geri Görüş Kamerası, ön ve arka Park Asistanı, Kör Nokta Uyarı Sistemi, elektrikli aynalar, manuel klima ve sis farları gibi özellikler sunuluyor. Urban sürümü; kompakt uzunlukta gövde tipiyle BlueHDi 120 S&S MT6, BlueHDi 150 S&S MT6 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor seçenekleriyle sunuluyor.

peugeot-expert-07
Peugeot Expert ailesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here