MOOV by Garenta, Galatasaray’ın forma sırt sponsoru oldu

1
641
MOOV by Garenta, Galatasaray Futbol Takımı’nın forma sırt sponsoru oldu.

Kullandığın kadar araç” mottosuyla araç kiralamaya özgürlük getiren MOOV by Garenta, Galatasaray Futbol Takımı’nın forma sırt sponsoru oldu. MOOV by Garenta, araç kiralamanın talepten araç teslimine kadar tüm aşamalarında yepyeni bir deneyim sunuyor.

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Garenta, “kullandığın kadar araç” mottosuyla hizmete sunduğu MOOV by Garenta markasıyla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru oldu. MOOV by Garenta sponsorluk kapsamında, Galatasaray’ın Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda  yapacağı maçlarda forma sırt sponsoru olarak yer alacak.

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız

Türk sporunun destekçisiyiz

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Garenta markamızla uzun ve kısa dönem kiralamanın yanı sıra yenilikçi hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu alanda en yeni markamız MOOV by Garenta ile tüketicilere kullandıkları süre kadar araç kiralama imkanı sağlayarak sektöre farklı bir dinamik getirdik.” dedi.

Daha önce Garenta ve ikinciyeni.com markalarıyla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru olduklarını anımsatan Ayyıldız, “Anadolu Grubu ve Garenta olarak Türk sporunun gelişimi için desteğimizi sürdürüyoruz. Daha önce Garenta ve ikinciyeni.com markalarımızla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru olmuştuk. Şimdi yeni nesil ve dinamik markamız MOOV by Garenta ile Galatasaray formasında yer alacağız. Türk sporuna desteğimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

İstediğin an, istediğin yerde

Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen MOOV by Garenta uygulaması, araç kiralamada özgürlük sunan yeni bir hizmet. “Kullandığın kadar öde” ilkesiyle çalışan, aracın istenilen yere getirildiği ve istenilen yerde teslim edilebildiği bu uygulama yepyeni bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar araçlarını ister valeyle bulundukları konuma çağırabiliyor ister valesiz olarak kendilerine en yakın aracı alarak, sadece ihtiyaçları kadar araç kiralamanın keyfini yaşıyor.

Büyüyen bir paylaşım ekonomisi

MOOV by Garenta uygulamasının hızla büyüyen bir paylaşım ekonomisi olduğunun altını çizen Ayyıldız, “MOOV by Garenta ile şu an dakikada 1 araç kiralanıyor ve uygulamamız haftada yüzde 10’luk bir büyüme gösteriyor. Mevcut durumda İstanbul ve İzmir’de bine yakın araç filomuzla hizmet veriyoruz. Amacımız kısa vadede 2 bin araçlık filo oluşturmak. Orta vadede en az 10 ilde hizmet vermeyi, daha uzun vadede ise paylaşım ekonomisi felsefemizi genişleterek, kullanıcıların araçlarını da sisteme dahil etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here