Yeni Michelin CrossGrip lastikler belediyelere özel avantajlar sunuyor

0
1471

Yenilikçi teknolojileriyle lastik sektörüne yön veren dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, yeni lastiği Michelin CrossGrip ile özellikle belediye işlerinde dört mevsim yüksek performans sağlıyor.

Geliştirdiği teknolojilerle lastik sektörüne yön veren Michelin, yeni CrossGrip lastikleriyle belediye hizmetlerinde çok büyük kolaylık sağlıyor. Her türlü zeminde, kötü hava ve yol koşulunda esnek yapısı sayesinde yol tutuşu, konfor ve güvenlik sunan lastikler, patentli ileri teknolojisi ile özellikle belediyeler için üretildi.

Michelin CrossGrip

Michelin CrossGrip ile belediyelere dört mevsim avantaj

Belediyeler yıl boyunca yapmak zorunda oldukları yol bakımı, çevre temizliği, kar küreme gibi işler için her türlü mevsim ve yol koşulunda performanslarını destekleyecek lastiklere ihtiyaç duyar. Yeni Michelin CrossGrip özel kauçuk karışımı sayesinde yıl boyunca karşılaşılan bütün yol ve hava koşullarında kullanıcılara yüksek bir dört mevsim performansı sunuyor. Sektörde benzeri olmayan Michelin CrossGrip’inileri teknolojisi profesyonellerin ihtiyaçlarına göre geliştirildi.

Belediye hizmetlerinde tercih nedeni

Dört mevsim kullanım için özel olarak dizayn edilmiş kauçuk karışım sayesinde çok yönlü olan Michelin CrossGrip lastikleri, yüksek yük sığası ile her türlü zorlukta bile kullanıcılara avantaj sağlar. Çapraz bağlantılarla desteklenen ve doğrusal olmayan 196 sırt bloğu sayesinde operatöre konfor ve denge sunan Michelin CrossGrip, aynı zamanda desen tasarımı ile de karlı zeminde iyi bir çekiş sağlıyor.

Haziran ayında satışa sunuldu

Kış lastiklerinde bulunan M+S (Çamur ve Kar) etiketine sahip Michelin CrossGrip; Türkiye, Avrupa, Kuzey Amerika ve Japonya’da 400/80 R 24, 250/80 R 16, 440/80 R 24, 440/80 R 28 olmak üzere dört ebatta geçen ay satışa sunuldu. Lastik, ayrıca üretim hatalarına ve hasarlara karşı Michelin garantisi kapsamında yer alıyor.

Michelin CrossGrip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here