Euromaster, Tokat’ta ilk servis noktasını açtı

0
918
Renault Trucks


Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Türkiye çapındaki yaygın servis noktalarına yeni bir ili daha ekledi. 2017 yılında frenchise ağını genişletmeye odaklanan Euromaster, kaliteli hizmeti ve avantajlı fiyatlarını nisan ayından itibaren Tokat’taki müşterileriyle de buluşturdu.

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, servis noktalarını Türkiye’nin dört bir yanına taşımayı sürdürüyor. 2017 yılında franchise ağını genişletmeye odaklanan Euromaster, bu kapsamda Tokat’ta ilk kez bir servis noktası açtı. 1986 yılından beri Sivas, Kayseri, Tokat, Amasya ve Malatya bölgelerinde akü, lastik ve bakım hizmeti veren Çelikpar Otomotiv’le franchise anlaşması sağlayan Euromaster, kaliteli hizmet ve avantajlı fiyatlarını nisan ayı itibariyle Tokat’taki müşterileriyle de buluşturmaya başladı.

Euromaster, dünyada olduğu gibi Türkiye’nin her noktasında aynı kaliteyle, en iyi servis hizmetini sunma ilkesinden hareketle franchise anlaşmalarında önemli avantajlar sağlıyor. Projelendirme ve mimari çalışmada uzman ekibiyle servis alanını en iyi şekilde değerlendiren Euromaster, franchise anlaşması yaptığı servis noktalarından reklam katılım payı almadığı gibi, açılış için entegrasyon ve reklam desteği de veriyor. 2017 yılıyla birlikte servis ağını tüm Türkiye’ye yaymak isteyen Euromaster, başta İstanbul, Antalya, Trabzon, Eskişehir ve Şanlıurfa illeri olmak üzere franchise anlaşmalarını hızlandırmayı ve daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz