Yeni Mercedes-Benz otobüs teslimatları

0
893

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Gaziantep tarafından Maltepe Üniversitesi’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Mustafa Uğur ve Hurşit Aksu’ya teslim edildi. Teslimat esnasında Tourismo 15 otobüslerin yüksek konfor özelliğine vurgu yapılırken üniversite yetkilileri, Mercedes Benz kalitesine duydukları güvenden dolayı Mercedes-Benz’i tercih ettiklerini dile getirdiler.

Maltepe Üniversitesi, Tourismo’yu tercih etti.

Mercedes-Benz Türk bayi Hasmer tarafından Mersin VİF’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Şahin Karamik, Fatih Keşke, Erkan Şemil ve Tuğan Doğanay’a teslim edildi. Mersin VİF yetkilileri, filolarını Tourismo 16 RHD ile güçlendirdiklerini ifade ederek, filolarında bulunan Mercedes-Benz araçların işletme maliyetlerinin düşüklüğüne ve yakıt ekonomisine vurgu yaptılar. Ayrıca teslimat esnasında Tourismo 16 araçların rakip otobüslere göre oldukça uzun ömürlü olduğu üzerine konuşuldu.

Kullanıcılar Conecto’yu düşük yakıt tüketimi nedeniyle tercih ettiklerini belirtiyorlar.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Yusuf Sanlı ve Mustafa Kürekçi’ye teslim edildi. Teslimat sırasında yetkililer, Conecto’yu düşük işletme maliyetleri ve düşük yakıt ekonomisi nedeni ile tercih ettiklerini belirttiler. Ayrıca Mercedes-Benz kalitesine duydukları güvene ve otobüslerin yüksek dayanıklılığına vurgu yapıldı.

İstanbul kentiçi ulaşımında Conecto sayısı artıyor

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Erdal Kaya ve Bora Kaya’ya teslim edildi. Teslimat esnasında, Conecto otobüslerin düşük yakıt tüketimine ve düşük işletme maliyetlerine vurgu yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here