Yeni 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı

0
1100
DAF Trucks, çevrimiçi kamyon yapılandırma alanında yeni bir ölçüt ortaya koyuyor

DAF Trucks çevrimiçi olarak en uygun kamyonu oluşturmada yeni bir ölçüt ortaya koydu. Yeni 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı, mümkün olan tüm fabrika seçeneklerini dahil ederek mevcut tüm dingil yapılandırmalarını ve kabin modellerini 3 boyutlu olarak görüntülüyor. Yapılandırılmış kamyon, bayi ve kasa yapımcısı ile doğrudan paylaşılabiliyor, böylece teslim süreleri kısalıyor ve azami verimlilik sağlanıyor.

3D DAF Kamyon Yapılandırıcı‘nın kullandığı veriler, DAF‘taki orijinal tasarım kaynak dosyalarından çevrimiçi olarak doğrudan alınıyor. Bu da verilerin yüzde 100 doğru olduğu anlamına geliyor. DAF Trucks yetkilileri, otomotiv sektöründe bu durumun bir benzerinin bulunmadığını belirtiyorlar.

Tüm modeller ve seçenekler mevcut

3D DAF Kamyon Yapılandırıcı, her uygulama için en uygun kamyonun çevrimiçi olarak yapılandırılmasına olanak tanıyor. İki, üç ya da dört dingilli, tek veya çift tahrikli, yönlendirilebilen veya sabit arka dingilli, Day, Sleeper ya da ekstra geniş Space veya Super Space Cab’li vb. daha birçok seçenekle akla gelebilecek her türlü kamyon ve şasi modeli çevrimiçi olarak yapılandırılabiliyor. Ayrıca tüm fabrika seçenekleri yapılandırılabilir nitelikte. 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı aynı zamanda yakıt depoları, son işlem sistemi ve akü kutuları gibi bileşenlerin tam olarak konumlandırılmasına ve gözden geçirilmesine de olanak tanıyor.

Anında kontrol

Çevrimiçi teknik özellik belirleme sürecinde sanal kamyon 360 derece döndürülebiliyor; bu işlev sayesinde seçilen şasinin, kabinin ve seçeneklerin uygulama ve muhtemel üstyapı için en uygun tercih olup olmadığı anında kontrol edilebiliyor. Bu işlev, kasa üreticilerinin doğru bileşenlerin optimum konumlarına yerleştirilip yerleştirilmediğini anında görebilmeleri için özellikle önem taşıyor. Bu nedenle 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı, araç teknik özelliklerinin kasa yapımcısı ile doğrudan eksiksiz bir şekilde paylaşılabilmesini mümkün kılıyor.

Bayiden destek

Yardım gerekirse DAF bayisi, kamyon teknik özelliklerinin belirlenmesinde müşteriye yardımcı olabiliyor. Taşıma operatörü aynı zamanda seçilen yapılandırmayı rekabetçi bir teklif için doğrudan DAF bayisine gönderebiliyor.

Tüm ülkelerde kullanılabilir

DAF‘ın yeni 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı Avrupa’daki DAF web sitelerinde kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz