DHL Supply Chain Türkiye’de yeni atama

1
650
DHL_Boeing_777_Freighter_1
DHL Global Forwarding

Alman lojistik devi DHL Supply Chain Türkiye’nin sağlık sektörü iş birimi direktörlüğü görevine Zafer Öztuncer getirildi.

Lojistik sektörünün önder küresel markası DHL‘in tedarik zinciri ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain Türkiye’nin yeni Sağlık Sektörü İş Birimi Direktörü Zafer Öztuncer oldu. Öztunçer, tüm müşteri süreçlerini takip edecek.

DHL Supply Chain Türkiye Sağlık Sektörü İş Birimi Direktörü Zafer Öztuncer

Zafer Öztuncer kimdir?

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Zafer Öztuncer, çalışma hayatına 1990 yılında Allergan firmasında Dağıtım Müdürü konumu ile başladı. Sonrasında sırasıyla Bristol-Meyers Squibb’de İlaç Operasyonları Müdürü, Pharmacia & Upjohn’da Operasyon Müdürü, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’da Dağıtım & Depolama Operasyonları Müdürü, Merck İlaç Ecza ve Kimya Tic. A.Ş.’de Kalite Güvence & Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü, ardından Türkiye ve Bölge Kalite Güvence Direktörlüğü ve son olarak Head of EMEA – MEA & Turkey Cluster Subsidiaries Quality olarak; Türkiye, Rusya, Kafkaslar, Mısır, Ortadoğu, Afrika’dan sorumlu Kıtalararası Bölge Kalite Güvence Direktörlüğü görevini yürüten Öztuncer, ITS- İlaç Takip Sistemi Projesi’nde, ISPE Kurul Üyeliği, AİFD Kalite ve Sahte İlaç Komitesinde rol alarak ITS sisteminin hayata geçirilmesinde Sağlık Bakanlığı – TİTCK ile koordineli olarak ITS ve GDP proje ekibinde de etkin olarak görev aldı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here