Volvo Trucks üstyapıcılarla bir araya geldi

1
403

Müşterilerine uçtan uca hizmet sunma görüşüyle hareket eden Temsa İş Makinaları, distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks ile işbirliğini güçlendirme hedefiyle, iş ortakları buluşmalarının ikincisini 7 – 8 Kasım tarihlerinde İstanbul’da yapılan üstyapı eğitimleri ile gerçekleştirdi.

Bu sene ilki 4 Mayıs’ta gerçekleşen “Volvo Trucks İş Ortakları Buluşması”nın devamı olan “Volvo Trucks Üstyapıcılar Etkinliği”ne Türkiye’nin farklı şehirlerinde faaliyet gösteren 30 üstyapı firmasını temsilen toplam 80 kişi katıldı. Üstyapı ve yarı römork üreticilerine yönelik gerçekleşen eğitimin ilk gününde Volvo Trucks ürün yelpazesi ve Volvo üstyapı sistemi tanıtıldı. Eğitimleri Volvo Trucks Türkiye ekibi ile birlikte Volvo Trucks’ın İsveç genel merkezinden gelen Ürün Müdürleri Lars Jarenfors, Kais Soltani ve Anjan Yvk verdi.

Katılımcılar ilk gün Volvo Trucks Türkiye’nin organizasyon yapısı, ürünleri, üstyapı portalı, şasi sistemleri hakkında bilgi sahibi oldu. İkinci gün ise, PTO, hidrolik sistem ve elektrik – elektronik donanımları hakkında detaylı bilgiler aktarıldıktan sonra araç üstü eğitim gerçekleştirildi ve gün sonunda eğitimin değerlendirmesi yapıldı.

Katılımcılar iki günlük toplantıda ayrıca iş birliği yapılabilecek alanlar ve Volvo Trucks’ın sunduğu destekler konusunda bilgi sahibi oldu. Volvo Trucks İş Ortakları Buluşmaları’na yönelik faaliyetlerin 2019 yılında da devam edeceği belirtildi. 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here