Voltrun, Ev Charge Show’a katılıyor

0
326
Voltrun-EV-Charge-Show
Zebra Elektronik, Voltrun markası ile 26-27-28 Ekim 2022 tarihleri arasında EV Charge Show Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı'na katılacak.

Sıfır emisyon ve sürdürülebilir dünya hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Zebra Elektronik, Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan EV Charge Show Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı‘nda yerini aldı. Birçok ulusal ve uluslararası firmanın katılacağı EV Charge Show’da Voltrun markası ile yer alacak olan Zebra Elektronik yeni ürünlerini tanıtacak. Fosil yakıtlı araçların günümüzdeki çevresel ve ekonomik etkileri düşünüldüğünde, elektrikli araçlar çağın ihtiyacı olarak görülmekte ve geleceğin ulaşım sektörünün belirleyicisi olacaktır. Zebra Elektronik’te kurulduğu günden bugüne dünyadaki gelişmeleri ve değişmeleri anlık takip etmekte, Ar-Ge ve üretim çalışmalarını bu yönde sürdüüyor.

Voltrun markası ile şarj ağı operatörlüğü ve istasyon ağı yönetim yazılım hizmetleri sunan Zebra Elektronik, sunmuş olduğu uçtan uca mobilite çözümleri ile elektrikli araçların yaygınlaşmasını ve uygun maliyetler ile kullanılmasını yaygınlaştırmak adına çalışmalar yapıyor.

Zebra Elektronik, EV Charge Show’da yeni ürünlerini görücüye çıkaracak

E-Mobilite çözümleri alanında birçok ilki gerçekleştiren Zebra Elektronik, EV Charge Show Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarında son teknoloji AC ve DC (Hızlı) şarj üniteleri ve Ezoperator yazılım platformunu görücüye çıkaracak. Farklı tasarımları ve teknik özellikleri ile tüketicilerin beğenisine sunulacak ürünler, elektrikli araç şarj istasyonu ve yazılımları ile birçok konuya açıklık getirecek. Elektrikli araçların yaygınlaşması ile zaman ve ekonomik açıdan büyük tasarruf sağlayacak olan DC Hızlı Şarj Üniteleri Fuar’ın ilgi odağı olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz