UPS’ye müşterilerinden ödül

0
1378
ups-air-cargo-02
UPS hava kargo taşımacılığı

UPS, Mastio&Company tarafından 6’ncısı gerçekleştirilen sektör performansı değerlendirme çalışmasında,yük taşımacılığında önderlik konumunu elde etti. Müşteri değerini ve sadakatini ölçümleyen bağımsız çalışma, dünyanın dört bir tarafından freight forwarding alanındaki bin 500’ü aşkın karar vericiyle gerçekleştirilen görüşmeleri esas alıyor.

UPS Tedarik Zinciri Çözümleri Bölüm Başkanı Philippe Gilbert, “UPS’in Freight Forwarding birimi olarak, müşterilerimizin, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin geribildirimlerini önemsiyoruz, kültürümüzü ve hizmetlerimizi bu doğrultuda dönüştürüyoruz. Sektörde elde ettiğimiz bu önderlik dünya genelinde çalışanlarımızın inanılmaz çabalarının bir kanıtıdır ve aynı zamanda, hava ve deniz taşımacılığının 2018 yılı dördüncü çeyrek işletme kârımıza sağladığı önemli katkıların bir sonucudur.

Mastio’nun güvenli gözetim zinciri, zamanında teslimat ve operasyonel uygulama odaklı ölçümler dahil olmak üzere, en yüksek değeri sunan alanları tanımladığı bu çalışmasında, UPS tüm bu ölçütlerde önderlik gösteriyor. Freight forwarding karar vericileri de işletmeleri için memnuniyet ve değeri artıran kritik unsurlar olarak, gönderi takibi ve anlık bildirim vermeyi öne çıkarıyor.

UPS Freight Forwarding birimi, müşterilerin bu unsurlara odaklanmasından yola çıkarak, çeşitli modlarda görüntüleme ile birlikte gönderi ve sipariş formu düzeyinde takip imkânı sağlayan bir platform olan Flex Global View için yeni bir düzenleme yapılacağını duyuruyor. UPS, neredeyse her altı haftada bir bu platform için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor ve en son olarak, raporlama panolarını geliştirmenin yanı sıra desteklenen dil sayısını da artırıyor.

En son yapılan güncelleme, müşterilerin gönderiler, gümrük girdileri, antrepo envanteri ve satın alma emirleri gibi tedarik zinciri bilgilerine daha kolay erişmesine imkân tanıyor.

Yeni özellikler

  • Tedarik zinciri verilerine hızlı erişimi daha kolay hale getiren yeni tedarik zinciri panosu görünümü
  • En son veri görüntüleme araçlarından faydalanılan yeni raporlama özellikleri
  • İspanyolca, Fransızca ve Mandarin Çincesi dil desteği

UPS Freight Forwarding Başkanı Romaine Seguin, “Tedarik zincirleri daha karmaşık hale gelirken, UPS bu önemli teknolojik aracın kullanımı sayesinde küresel ticaretin karışık sisteminde müşterilerinin yollarını bulabilmelerini kolaylaştırıyor. Dünyanın en büyük gümrük müşavirlerinden biri olarak uzmanlığımızla birlikte, Flex Global View gibi tedarik zinciri çözümleri, riski en aza indirerek müşterilerimizin başarı oranlarını da en üst düzeye çıkarıyor.” şeklinde konuştu.

UPS Türkiye Genel Müdürü Burak Kılıç ise, “Uluslararası ticarette yeni pazarlara erişme veya mevcut piyasa erişimlerini genişletme noktasında müşterilerimizi destekliyoruz. Lojistik hizmetleri konusunda geniş kapsamı, depolama tesisleri ve uluslararası ticaret teknolojileri ile dünyanın en büyük gümrük müşavirliği ve lojistik danışmanlığından biriyiz. Uluslararası ticarette müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm bu hizmetleri Türkiye’de tek çatı altında sunan UPS’in deneyimi, müşterilerimizin küresel piyasada daha başarılı olmasını sağlıyor. Teknolojik çözümlerimiz, Türkiye’de hayata geçirdiğimiz lokal yatırımlar ve geniş bir tecrübeye dayanan uzmanlık alanımız ile müşterilerimiz için yarattığımız lojistik verimliliği ile müşterilerimizin üretkenliğini güçlendirerek onlara rekabet avantajı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

En son veri görüntüleme araçlarının kullanıldığı Flex Global View ana sayfası, tedarik zinciri işlemlerini belirli gönderilerin veya gümrük girdilerinin listelerini hızlıca oluşturmayı kolaylaştıracak bir şekilde sunacak. UPS, 2019 boyunca Flex Global View için geliştirmeler yayımlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here