UPS, mükemmel müşteri memnuniyeti başarı ödülüne layık görüldü

1
1662
ups-en-iyi-lojistik-marka-01
Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü, 8 Mart'ta Ankara'da Bilkent Otel ve Konferans Merkezi'nde düzenlenen bir törenle verildi.

UPS, Türkiye’de lojistik sektöründe en iyi müşteri deneyimini sunarak, üst üste üçüncü yıl Türkiye’nin en büyük müşteri geribildirim platformu olan sikayetvar.com tarafından verilen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’nün sahibi oldu. Ödül, 8 Mart’ta Ankara’da Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde düzenlenen bir törenle verildi.

UPS Türkiye Genel Müdürü Burak Kılıç, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İşletmeler, özellikle de mikro ve küçük işletmeler, büyümelerine yardımcı olmak için güvenilir ortaklara ihtiyaç duyuyor. Türkiye’de şirketlere büyüme ve ihracat fırsatlarından faydalanma araçlarını sunarken, mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamak bizim için öncelikli bir konu. Sikayetvar.com’un Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’nü üçüncü kez kazanmış olmamız, çabalarımızın işe yaradığının bir göstergesi. Müşterilerimizi dinlemeye ve akıllı küresel lojistik ağımızı kullanarak işlerini geliştirmelerine yardımcı olmaya devam edeceğiz.

sikayetvar.com’un Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödülleri’nin kazananlarını seçerken kullandığı ölçütler arasında platformdaki geribildirimlere yansıyan müşteri memnuniyeti, müşteri geribildirimlerine verilen yanıtların hızı, müşterilerden gelen teşekkür notları ve bir tüketici deneyim puanlama anketi bulunuyor.

Dünyanın en iyi bilinen markalarından biri olan UPS, dünya çapında 220’den fazla ülkede ve bölgede faaliyet göstermekte ve son yıllarda küresel ticaretin etkinleştirilmesinde genişleyen rolü sayesinde geniş kitlelerce tanınıyor. UPS, 2019 Fortune dergisi tarafından Dünyanın En Beğenilen Şirketleri sıralamasında teslimat sektöründe birinci sırada yer alırken, bunun yanında, en iyi kuryelere ve sektördeki en iyi hizmetlere sahip olduğundan birden fazla üçüncü taraf anket grubu tarafından yapılan sıralamalarda üst sıralarda yer alıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here