Transpotec Logitec 2022, Mayıs ayında düzenlenecek

0
119
transpotec-logitec
Transpotec Logitec, 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Fiera Milano'da gerçekleştirilecek.

İtalya’nın karayolu taşımacılığı ve lojistik alanındaki en önemli etkinliği olan Transpotec Logitec, 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Fiera Milano’da gerçekleştirilecek. Pandeminin mevcut durumu göz önüne alınarak ve pazarın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, Ocak ayı sonunda yapılması planlanan etkinlik birkaç ay ertelendi.

Son deneyimlere göre, bahar, etkinliğin daha fazla gönül rahatlığıyla gerçekleştirilmesini sağlayacak, böylece iş yapılmasına yardımcı olacak, etkinliklerinin açık havada gerçekleşmesine izin verecek ve aynı zamanda daha iyi uluslararası hareketlilik sağlayacak.

Proje onaylandı ve sektörün yakın gelecekte karşılaşacağı başlıca zorluklar etrafında inşa edildi: enerji geçişi ve sürdürülebilirlik; dijitalleştirme ve güvenlik ve yeni profesyonellerin eğitimi. Etkinliğe katılımlarını onaylayan birçok üreticinin getireceği ön izlemeler ve yeni araçlarla zenginleştirilmiş yeni ürünleri, eğitimi ve tutkuyu birleştiren kapsamlı bir teklif sunulacak.

İtalya’da malların yüzde 80’inden fazlasının nakliyesini gerçekleştiren ve tüm ülkelerin ekonomisinin temel sütunlarından biri olan bir sektörün geleceğini inşa etmenin mümkün olacağı eşsiz bir fırsat yaratılacak.

Transpotec Logitec, 12 Mayıs Perşembe – 15 Mayıs 2022 Pazar tarihleri arasında Fiera Milano’da gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here