TOTAL’den organik katkılı antifriz

0
1663
Total_Glacelf_Eco_BS_1
Total Glacelf ECO BS

Madeni yağ üreticisi TOTAL’in organik katkılı antifrizi “Glacelf ECO BS”, aracınızın motoruna donmaya ve aşınmaya karşı azami koruma sağlarken, organik katkılarıyla da kalıntı oluşumunun önüne geçiyor.

Araç arızalarının ana nedenlerinden biri soğutma sisteminin yetersiz çalışmasıdır. Antifriz, aracınızda bulunan soğutma sistemi parçalarını korumaya yardımcı olur. Antifrizin, sistemi donmaya karşı koruması standart ve temel bir gerekliliktir ancak bu sıvılar sistemi aşırı ısınma, korozyon ve mekanik aşınmaya karşı da korumalıdır. Aracınız için kaliteli antifriz kullanarak oluşabilecek birçok arızanın önüne geçebilirsiniz.

TOTAL Glacelf ECO BS organik katkılı antifriz

TOTAL’in madeni yağ teknolojisindeki uzmanlığı sayesinde, TOTAL Glacelf ECO BS, motorunuz için en uygun korumayı sağlıyor. Mekanik aşınma ve korozyon, motorun bozulmasının ana nedenleri arasında bulunuyor. Motor ömrünü uzatmak ve korumak için TOTAL Glacelf ECO BS, özel olarak geliştirilmiş korozyon ve aşınma önleyici katkı maddeleri içeriyor. Organik katkı maddeleri kalıntı oluşumunu önlerken, yüzeyi temiz tutuyor ve ısı transferini optimize ediyor. Bu sayede TOTAL mineral katkılı antifrizlere oranla kullanım ömrü boyunca daha yüksek koruma sağlıyor.

-37°C’de koruma

Glacelf ECO BS, Euro 6 motora sahip araçlar dışındaki tüm binek, hafif ticari ve ağır dizel taşıtlar ile iş ve tarım makinelerinde de kullanılabiliyor. Demineralize su ile karıştırılarak kullanılan “Glacelf ECO BS”, motora -37°C’ye kadar koruma sağlıyor.

TOTAL, antifriz ve soğutma sıvılarının yalnızca kış aylarında değil, dört mevsim kullanılmasını tüm sürücülere önemle tavsiye ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here