Tırsan, Münih Transport Logistics Fuarı’na katıldı

1
2007
Renault Trucks


Tırsan, Kässbohrer markası ile katıldığı Münih Transport Logistics Fuarı’nda ilgi odağı oldu. Kässbohrer K.SCL X+ yarı treyler geniş iç hacminin, hafifliğinin ve sağlamlığının yını sıra yakıtta ve CO2 yayımında sağladığı tasarrufu ile de dünyanın farklı bölge ve ülkelerinden gelen ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

 9 – 12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Münih Transport Logistics Fuarı‘nda Tırsan; müşterilerini, lojistik firmalarının yetkililerini ve Baden-Württemberg Eyaleti Müsteşarı Katrin Schütz’ü standında ağırladı. 70’e yakın ülkeden iki binin üzerinde firmanın katıldığı fuarda, firmalar en yeni hizmet ve uygulamalarını tanıttılar. Lojistiğin kendini yeniden keşfettiği, oyunun kurallarının değiştiği ve lojistik beklentilerinin artık çevre ve verimliliğe odaklandığını vurgusunun yapıldığı fuarda Tırsan, Kässbohrer markasıyla tüm bu beklentileri ve ihtiyaçları karşılayan ürünü ile öne çıktı. Kässbohrer K.SCL X+, geniş iç hacmi ve hafifliği ile ilgiyi üzerine çekerken, daha düşük CO2 yayımı ve yüksek yakıt tasarrufu sağlayan özelliği ile büyük beğeni topladı.

Verimliliği ile uzmanlardan takdir topladı

Tırsan’ın ürettiği ve farklı pazarlarda elde ettiği yüksek satış adetleri ile öne çıkan markası Kässbohrer, Münih’teki fuarda özellikleri ile rakiplerinden ayrıldı. Tırsan Ar-Ge merkezinde geliştirilen Kässbohrer K.SCL X+, nakliye ve taşımacılık üzerine çalışan uzmanların ilgi odağı oldu. Uzmanlar, sundukları operasyonel hizmetlerde Kässbohrer K.SCL X+’in kendilerine büyük verimlilik katacağını ifade ettiler.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz