Tırsan, İSO 500’de 46 basamak atlayarak 121. sıraya geldi

1
520
Tirsan-Cicek-Tasiyici-Frigo
Yeni Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo yarı treyler

Kaliteli ürünleri, inovatif çalışmaları ile sektöre yön veren Tırsan, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu (İSO 500) 2018 yılı listesinde büyük bir başarıya imza attı. 2017 yılında İSO 500 listesinde 167. sırada yer alan Tırsan, bu yıl 46 basamak birden yükselerek 121.sıraya yerleşti.

Sektöre yaptığı yatırımlar, başarılarını taçlandıran inovasyon ödülleri ve Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesi ile Tırsan’ın taşımacılık sektöründe önderliğini sürekli olarak devam ettirdiğini vurgulayan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Elde ettiğimiz bu başarı, uzun soluklu bir çalışmanın ve planlı stratejimizin bir sonucudur. Uzun yıllar yurtdışına odaklanmamız sayesinde 2018 yılında sektörün çok üstünde bir performans göstererek, üretim ve ihracatta rekor kırdık, Türkiye ihracat sıralamasında 35. sırada yer aldık. Bu sayede İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2018 yılı Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 46 basamak birden yükselerek 121. sıraya yerleştik. Kaliteli, yenilikçi ve verimlilik odaklı üretimimiz ile bu yıl da 2018’de yakaladığımız başarılı performansı devam ettireceğiz. Başarı kriteri olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen Tırsan, müşterilerinin rekabet gücünü artırmaya yönelik çözüm odaklı hizmetler sunmaya devam edecek.” şeklinde konuştu.

Cetin-Nuhoglu-01
Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu

Çetin Nuhoğlu, “1977 yılından bu yana Türkiye treyler sektörünün güvenilir önderi olmayı sürdürüyoruz ve Avrupa’da da en geniş ürün yelpazesine sahibiz. Üç farklı ülkede üretilen ürünlerimiz dünyanın 55’den fazla ülkesinde kullanılıyor. Tırsan’ın rakipsiz üretim gücü, artarak devam eden Ar-Ge yatırımları ve iş ortakları ile kurmuş olduğu uzun vadeli işbirlikleri her geçen gün güçlenerek artıyor. İspanya, Fransa, İtalya ve Hollanda gibi hedef pazarlarımızda hızla büyümeye devam ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Çetin Nuhoğlu, “Daha iyi hizmet sunabilmek için kuruluşumuzdan bu yana yanımızda olan, emeğimize emek katan Tırsan ailesinin her bir bireyine, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkürlerimi sunarım.” diyerek sözlerini tamamladı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here