DAF Trucks Turkey, DAF Türkiye bayi ve bayi adayları ile Hollanda’da bir araya geldi.

0
1209
DAF-Trucks-IDM-Group-Foto
DAF Trucks Turkey, DAF Türkiye bayi ve bayi adayları ile Hollanda’da düzenlenen Uluslararası Bayi Toplantısı’nda bir araya geldi.
Renault Trucks

DAF Trucks N.V. geçtiğimiz ay Hollanda’nın Eindhoven şehrinde “İnovasyon” temalı Uluslararası Bayi Toplantısı’nı düzenledi. DAF satış birimlerinin ve bayi temsilcilerinin katıldığı toplantıda genel olarak otomotiv sektöründeki teknolojik gelişmeler ile DAF’ın Avrupa ve diğer pazarlarda kazandığı başarılar ele alındı. Ayrıca DAF düzenlediği ödül töreninde farklı kategorilerde en iyi performansı gösteren bayilerini de ödüllendirdi. Avrupa’da büyük filo siparişlerine imza atarak pazar önderi konumuna yükselen DAF Trucks, Türkiye’de de aynı başarıyı sergilemeyi hedefliyor.

Etkinliğe Türkiye’den DAF bayi ve bayi adayları konuk oldu. Otomotiv ve ulaşım sektörlerindeki son eğilimleri görme imkanı veren toplantıda, 2019 yılında Türkiye piyasasına Excellence ve Universal Edition olarak sunulacak yeni XF araçları hakkında ayrıntılar da görüşüldü. Bol ödüllü etkinlikte Türkiye’den DAF Bursa Ağır Vasıta ve Meyeks Otomotiv, göstermiş oldukları başarılı performans neticesinde DAF Trucks Turkey tarafından ödüllendirildi.

Excellence Edition, Universal Edition ve Universal Edition Low Deck, içerisinde farklı özellikler barındırırken yakıt ekonomisinde de avantajlar sunan XF araçlardan oluşuyor. Bütün DAF XF araçları; aerodinamik özellikleri, Eco mod ve EcoRoll özellikleri, PACCAR MX-11 ve MX-13 motorları, egzoz sonrası işleme sistemleri, Traxon şanzıman, yeni tahrik hattı yazılımı, HVAC ve akıllı havalandırma kontrolleri ile filolara yakıt tüketiminde büyük avantaj sağıyor.

DAF Trucks Turkey, XF araçları ile birlikte tahrik hattına 3 yıl garanti ve sürücü eğitimleri de sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz