Tırsan, Adapazarı’nda Polonya bayisini ve OSPTN üyelerini ağırladı

1
1540

Kässbohrer’in Polonya Bayisi TIMEX S.A. ve OSPTN Derneği üyeleri, Tırsan Adapazarı fabrikasını ziyaret etti.

Tırsan, modern üretim tesisinde yurtdışı bayilerini ve müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. Kässbohrer Polonya bayisi TIMEX S.A. ve Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego (Polonya Ağır Taşımacılık Derneği) OSPTN üyelerini 27 – 30 Mart tarihleri arasında Adapazarı fabrikasında ağırlayan Tırsan, en son üretim teknolojilerini yerinde göstererek, özel sunumlarla üretim süreçlerini ve treyler üretiminde gelinen son noktayı anlattı. Müşterilerine daha iyi cevap vermek ve ürünleri yakından tanımak için Tırsan fabrikasına gelen TIMEX S.A. yetkilileri ve dernek üyeleri, yapılan sunumları dinledikten sonra Kässbohrer’in sergilenen altı farklı modeliyle ilgili ayrıntılı bilgi aldılar.

Avrupa’nın önemli lojistik merkezlerinden biri olan Polonya’da Tırsan ürünlerine olan ilgi sürekli artıyor. 2016 yılında da akaryakıt tankeri sınıfında önderliğini sürdüren Tırsan, Polonya’da satışlarını yüzde 50 yükselterek, bu ülkenin en çok tercih edilen ilk beş treyler üreticisinden biri oldu. Tırsan, Polonya‘da akaryakıt pazarında elde etmiş olduğu başarısını şimdi de low-bed sınıfına taşıyor.

Tırsan, yurtdışı bayilerini Adapazarı fabrikasında ağırlayarak, bayilerinin Tırsan markası ve üretim süreçleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmesini amaçlıyor. Fabrikanın çalışma ilkelerini ve sistemini öğrenen bayiler, sistemin nasıl işlediğini bildikleri için araç siparişlerini bu bilgiler doğrultusunda veriyorlar.

Ziyaret sırasında Kässbohrer K.SLL 2 / 2H – 18 / 20 iki dingilli hidrolik dümenlenir Lowloader, Kässbohrer K.SLL 3 / 3H – 24 / 30 üç dingilli hidrolik dümenlenir Lowloader, Kässbohrer K.SLA 3 / 1N – 18 / 30 üç dingilli uzayabilir Low-Bed; Kässbohrer K.SLA 4 / 2N – 18 / 40 dört dingilli uzayabilir Low-Bed, Kässbohrer K.SLS 3 / 0N – 18 / 30 üç dingilli sabit Low-Bed ve Kässbohrer K.SLH 6 / 4H – 24 / 60 altı dingilli hidrolik dümenlenir Lowbed sergilendi.

Kässbohrer Low-bed

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz